Novinky

Volná místa

Aktuální nabídka volných služebních a pracovních míst Ministerstva financí.

ilustrace
Typ
Platová třída
Sekce MF
Stupeň vedení
Místo působiště
Stupeň vzdělání
Období

Vydáno

Asistent/asistentka státního tajemníka

Do našeho týmu hledáme kolegu/kolegyni na pozici asistenta/asistentky státního tajemníka. Pokud se ve státní správě nevyznáš, nezoufej. Rádi tě tímto světem provedeme a vše tě naučíme. Důležité je mít zájem a chuť, aktivní přístup a zdravý rozum.

Vydáno

Služební místo vrchní ministerský rada v odboru 74 – Vnější vztahy a komunikace

Státní tajemník v Ministerstvu financí vyhlašuje výběrové řízení na služební místo vrchní ministerský rada, FM 3753, v odboru 74 – Vnější vztahy a komunikace, odd. 7402 – Komunikace s veřejností, v oborech služby 22. Legislativa a právní činnost a 26. Systém veřejné správy a všeobecná vnitřní správa se služebním působištěm Praha.

Vydáno

Pracovní místo v sekci 02 - Provozní

Ministerstvo financí nabízí volné pracovní místo podle zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce v sekci 02 – Provozní, FM 3761.

Vydáno

Služební místo vrchní ministerský rada v odboru 58 – Mezinárodní vztahy

Státní tajemník v Ministerstvu financí vyhlašuje výběrové řízení na služební místo vrchní ministerský rada, FM 2735, v odboru 58 – Mezinárodní vztahy, odd. 5801 – Centrum pro zahraniční pomoc – realizace, monitorování a hodnocení, v oboru služby: 5. Finanční a ekonomická spolupráce se zahraničím se služebním působištěm Praha.