CZ EN

Portál IISSP

Portál IISSP - Portál Integrovaného informačního systému Státní pokladny

Uživatelé přistupují do Integrovaného informačního systému Státní pokladny (IISSP) prostřednictvím Portálu IISSP, který je dostupný na adrese https://portal.statnipokladna.cz.

Uživatel se do Portálu přihlašuje pomocí uživatelského jména a hesla, případně za využití certifikátu. Přístup do Portálu IISSP je umožněn uživatelům, které Pověřená osoba na rozpočtové kapitole, kraji, příp. státním fondu do IISSP zaregistrovala prostřednictvím Registračního formuláře a kteří absolvovali školení nebo soubor školení nezbytných k získání oprávnění vykonávat činnosti v IISSP.

Související informace - Pravidla komunikace s dotčenými subjekty


Ministerstvo financí stanovilo následující kontaktní e-mailové adresy pro komunikaci k problematice Státní pokladny a pro komunikaci související s provozem IISSP a pravidla pro jejich využívání:

komunikaceSP@mfcr.cz            

  • Určena pro komunikaci externích subjektů (uživatelů) mimo MF se zástupci provozu IISSP, tedy zejména pro komunikaci mezi zástupci provozu IISSP a Gestory, Garanty, Pověřenými osobami na kapitolách, OSS, krajích, státních fondech, případně dalšími subjekty.
  • Určena pro dotazy a komunikaci externích subjektů (neuživatelů - veřejnost a média) týkající se IISSP.

servicedesk@spcss.cz 

  • Určena pro zadávání a vypořádání chyb, hlášení závad systému IISSP (RISPR, RISRE, CSÚIS, Webová aplikace, proces registrace ZO/NZO, šifrovací utilita, testování třetích stran, EKIS Úřadu vlády;) registrovanými i neregistrovanými uživateli systému IISSP.
  • Určena pro zadávání požadavků na systém IISSP jeho registrovanými uživateli.
  • Určena jako doplňková možnost kontaktovat ServiceDesk (v případě nedostupnosti webového rozhraní) registrovanými uživateli systému IISSP.  

kc.iissp@mfcr.cz

  • Určena pro obecnou komunikaci ohledně provozu systému IISSP, např. zasílání informací o odstávkách systému, přijímání obecných dotazů k provozovanému systému IISSP, zasílání odpovědí na tyto dotazy

registraceZO@mfcr.cz

  • Určena výhradně pro příjem registračních formulářů ZO/NZO od účetních jednotek, které nemají aktivní datovou schránku.

ciselnikUJ@mfcr.cz

  • Určeno výhradně pro příjem formulářů pro aktualizaci číselníku účetních jednotek v CSÚIS.

skoleni.iissp@mfcr.cz

  • Určena pro veškerou obecnou komunikaci ke školení, která probíhají ve vazbě k IISSP.
Zobrazit formulář

Kontaktní formulář

Toto pole nevyplňujte!!!

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA a platí tyto zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.