CZ EN

Vydali jsme

Přehled aktuálních informací Ministerstva financí, informace o důležitých událostech, rozhodnutích a akcích.

Filtr

  1000 výsledků

  Auditoři vystoupí na podzimní zakázkové tour v krajských městech

  V říjnu odstartuje v Praze série konferencí určená pro zadavatele veřejných zakázek s názvem „VZ Tour 2024 - Inspirace a inovace ve veřejných zakázkách“, která následně zavítá do všech krajů České republiky. Kromě zástupců pořádajícího Centra pro regionální rozvoj České republiky vystoupí na akci zástupci Ministerstva pro místní rozvoj, Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže a Auditního orgánu Ministerstva financí.

  PŘEHLEDNĚ: Které změny přinese rok 2024 nejen pro občany

  Ministerstvo financí připravilo na rok 2024 řadu novinek nejen v souvislosti s konsolidačním balíčkem. Od příštího roku budou občané moci využít nové produkty v penzijním spoření, v průběhu roku odpadne povinnost tisknout zelenou kartu a firmy budou moci vést účetnictví v cizích měnách.  

  Materiály na jednání vlády dne 24. července 2024

  • Bod č. 9 - Rozhodnutí o převodech majetku státu podle zákona č. 92/1991 Sb., o podmínkách převodu majetku státu na jiné osoby, ve znění pozdějších předpisů (materiál č. 277)
  • Bod č. 13 - Návrh na zvýšení členské kvóty České republiky v Mezinárodním měnovém fondu a prodloužení platnosti bilaterální půjčky poskytnuté Českou národní bankou Mezinárodnímu měnovému fondu

  Další články

  Vyplnit žádost

  Kontaktní formulář

  Toto pole nevyplňujte!!!

  Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA a platí tyto zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.