Novinky

Vydali jsme

Přehled aktuálně vydaných informací v segmentech veřejného, soukromého a zahraničního sektoru. Nově přidané články.

ilustrace
Sektor
Oblast
Specifické téma
Období

Vydáno

Informativní přehled sázkových kanceláří dle ZHH - stav k 14.2.2020

Ministerstvo financí, odbor 73 - Procesní agendy a regulace hazardu připravil informativní přehled sázkových kanceláří v České republice, kterým Ministerstvo financí vydalo povolení k provozování kursových sázek. Přehled je aktuální k datu 14.2.2020 a celkový počet sázkových kanceláří dle ZHH je 2203.

Vydáno

Zpravodaj MF - 2/2020

Dokumentační a informační Zpravodaj MF pro vás připravuje odbor Vnější vztahy a komunikace MF. Aktuální číslo přináší shrnutí nově uvedených informací na internetových stránkách MF za měsíc únor 2020.

  • Z produkce Ministerstva financí upozorňuje na: Státní dluh klesá v poměru k HDP už šestý rok po sobě, EET míří do finále. Projekt má stabilní většinovou podporu veřejnosti, Elektronická evidence tržeb - Průvodce pro podnikatele, Ministerstvo zveřejňuje novou sadu Komunikačních parametrů pro Playground pro poskytování automatizovaného výstupu (reporting), Cenový věstník 03/2020 a 02/2020, Veřejná konzultace - Inovace na finančním trhu, Poslanci schválili novelu zákona přinášející online finanční úřad a další témata.
  • EU a zahraničí: Čistá pozice ČR ve vztahu k rozpočtu EU: 2004 - 2019, Rada Ecofin: ČR apelovala na vymahatelnost pravidel udržitelnosti veřejných financí a jiné.
  • Kalendář akcí upozorňuje mimo jiné na: Ministr financí a lidé MF v médiích a jiné.