Novinky

Vydali jsme

Přehled aktuálně vydaných informací v segmentech veřejného, soukromého a zahraničního sektoru. Nově přidané články.

ilustrace
Sektor
Oblast
Specifické téma
Období

Vydáno

Finanční a ekonomické informace 6/2019

Červnové číslo dokumentačního bulletinu Finanční a ekonomické INFORMACE nabízí informace o nejnovějších odborných článcích, knihách a jiných informačních zdrojích vztahujících se k problematice Ministerstva financí a jeho resortu.

Aktualizováno

Protikorupční program

Informace Ministerstva financí o protikorupčních opatřeních - Rezortní interní protikorupční program.

Vydáno

Zpravodaj MF - 6/2019

Dokumentační a informační Zpravodaj MF pro vás připravuje oddělení Informační kancelář MF. Aktuální číslo přináší shrnutí nově uvedených informací na internetových stránkách MF za měsíc červen 2019.

  • Z produkce Ministerstva financí upozorňuje na: Příprava státního rozpočtu na rok 2020: Prioritou je školství, růst životní úrovně a investic, Strategie financování a řízení státního dluhu ČR na rok 2019 – aktualizace na 2. pololetí, Metodická podpora pro obce k tématu územních rozpočtů, Často kladené dotazy k vyhlášce č. 10/2019 Sb. - metodické dotazy a odpovědi, Občané objednali Dluhopisy Republiky za více než 9 miliard - MF jim nabídne nový typ dluhopisu, Ministerstvo financí varuje před využíváním služby DCC, Klientský přístup a snazší orientace v daních - Spuštění on-line finančního úřadu se blíží, Cenový věstník 09/2019, Cenový věstník 08/2019 a další témata.
  • EU a zahraničí: Na podporu státní správy půjde z fondů EHP a Norska téměř 150 milionů korun, Rada ECOFIN jednala o prohlubování Hospodářské a měnové unie, rozpočtovém dohledu i daňových otázkách a jiné.
  • Kalendář akcí upozorňuje mimo jiné na: Ministr financí a lidé MF v médiích a jiné.