Novinky

Vydali jsme

Přehled aktuálně vydaných informací v segmentech veřejného, soukromého a zahraničního sektoru. Nově přidané články.

ilustrace
Sektor
Oblast
Specifické téma
Období

Vydáno

Záznam z briefingu po jednání o financování vysokých škol

Ministerstvo financí zveřejňuje záznam tiskového briefingu ministryně financí Aleny Schillerové, ministra školství Roberta Plagy a předsedy České konference rektorů Tomáše Zimy po jednání o financování vysokého školství v České republice, které se uskutečnilo dne 18. září 2018.

Vydáno

Společný boj proti daňovým únikům se zintenzivní

Automatická výměna informací, prohloubení spolupráce v oblasti daní, víceletý finanční rámec či společné kroky v oblasti mezinárodního zdanění. To jsou témata, o kterých v pondělí v Košicích hovořili ministryně financí Alena Schillerová a místopředseda vlády a ministr financí Slovenska Peter Kažimír.

Vydáno

Žádost o poskytnutí informací ve smyslu zákona č. 106/1999 Sb.

"rád bych totou cestou požádal MFČR, jako ministerstvo odpovědné podle z. č. 2/1969 Sb. a z č. 218/2000 Sb. za státní rozpočet ČR o infomaci o vývoji limitů výdajů kapitoly státního rozpočtu ČR č. 307 - Ministerstvo obrany ČR pro střednědobé výhledy schvalované vládou ČR usnesením v období let 2002 až 2018, a to ve struktuře a podrobnosti odpovídající přiložené tabulce. Ta obsahuje informace o vývoji těchto limitů podle usnesení zmiňovaných MOČR v jeho materiálech, ke kterým jsem měl přístup, domnívám se však, že asi nejde o úplný výčet."