Novinky

Vydali jsme

Přehled aktuálně vydaných informací v segmentech veřejného, soukromého a zahraničního sektoru. Nově přidané články.

ilustrace
Sektor
Oblast
Specifické téma
Období

Vydáno

Finanční a ekonomické informace 5/2021

Květnové číslo dokumentačního bulletinu Finanční a ekonomické INFORMACE Vám přináší další přehled nejnovějších informací o dokumentovaných odborných článcích, o nových knihách a o dalších informačních zdrojích, vybraných přímo pro potřeby pracovníků MF a jeho resortu.

Aktualizováno

Základní informace

Řešení ekologických zátěží vzniklých před privatizací.

Aktualizováno

Základní informace

Odborná knihovna - výpůjční doba pro veřejnost

Vydáno

Zpravodaj MF - 5/2021

Dokumentační a informační Zpravodaj MF pro vás připravuje odbor Vnější vztahy a komunikace MF. Aktuální číslo přináší shrnutí nově uvedených informací na internetových stránkách MF za měsíc květen 2021.

  • Z produkce Ministerstva financí upozorňuje na: Koronavirus (COVID-19), Komunikace s veřejností - často kladené otázky, 51. Kolokvium – šetření prognóz makroekonomického vývoje České republiky (2021–2024), Hospodaření systému důchodového pojištění, Zpráva o vývoji rozpočtového hospodaření obcí, dobrovolných svazků obcí, krajů a Regionálních rad regionů soudržnosti k 28. 2. 2021, Zpráva o vývoji rozpočtového hospodaření obcí, dobrovolných svazků obcí, krajů a Regionálních rad regionů soudržnosti k 31. 3. 2021, Plnění státního rozpočtu ČR za duben 2021, Aktualizovaný překlad zákona o investičních společnostech a investičních fondech do anglického jazyka, Upozornění na změnu právní úpravy v § 14 odst. 3 písm. e) rozpočtových pravidel (zákon č. 218/2000 Sb.) s účinností od 1. června 2021, Finanční zpravodaj číslo 21/2021, Finanční zpravodaj číslo 22/2021, Cenový věstník 7/2021, Cenový věstník 8/2021, Přehled platných smluv, Dluhopis Republiky teď nakoupíte plně online pomocí eObčanky a další témata.
  • EU a zahraničí: Veřejná konzultace k návrhu Nařízení o umělé inteligenci, Posouzení dopadů návrhu Nařízení o umělé inteligenci, Ochrana osobních údajů a tržní infrastruktura vedená na technologii sdíleného registru, Česko-japonská spolupráce v oblasti finančních technologií, Ecofin: Ministři financí diskutovali o ekonomickém oživení i environmentálním zdanění, Neformální setkání ministrů financí zemí EU a guvernérů centrálních bank 21. – 22. května 2021 v Lisabonu a jiné.
  • Kalendář akcí upozorňuje mimo jiné na: Ministr financí a lidé MF v médiích, Finanční a ekonomické informace 4/2021 a jiné.