Novinky

Vydali jsme

Přehled aktuálně vydaných informací v segmentech veřejného, soukromého a zahraničního sektoru. Nově přidané články.

ilustrace
Sektor
Oblast
Specifické téma
Období

Aktualizováno

Legislativní rámec a historie

Základní legislativní vymezení peněžních prostředků státní pokladny, správy peněžních prostředků státní pokladny a řízení likvidity státní pokladny. Stručná historie státní pokladny a správy peněžních prostředků státní pokladny.

Vydáno

Zpravodaj MF - 10/2019

Dokumentační a informační Zpravodaj MF pro vás připravuje odbor Vnější vztahy a komunikace MF. Aktuální číslo přináší shrnutí nově uvedených informací na internetových stránkách MF za měsíc říjen 2019.

  • Z produkce Ministerstva financí upozorňuje na: Návrh rozpočtu Ministerstva financí na rok 2020 a návrh střednědobého výhledu na roky 2021 a 2022, Ratingová agentura Moody’s zvýšila ratingové hodnocení České republiky, Predikce vybraných daňových příjmů obcí a krajů na rok 2020, Výsledky a plány 2019 - Ministerstvo financí, Čtvrtletní zpráva o řízení státního dluhu České republiky 1. - 3. čtvrtletí 2019, Čtvrtletní přehledy o stavu a vývoji státního dluhu (3. čtvrtletí 2019), Plnění státního rozpočtu ČR za leden až září 2019, Cenový věstník 13/2019, Výsledky čtvrtého úpisu Dluhopisu Republiky, Účtenkovku si během dvou let provozu vyzkoušel milion soutěžících a další témata.
  • EU a zahraničí: Špičky oboru mezinárodních investičních arbitráží se opět sešly v Praze, Rada ECOFIN jednala o opatřeních proti praní špinavých peněz, Pravidelné zasedání ministrů financí a hospodářství zemí Evropské unie (ECOFIN) - 10. října 2019, Mezinárodní organizace - rozvojová spolupráce a jiné.
  • Kalendář akcí upozorňuje mimo jiné na: Ministr financí a lidé MF v médiích, Finanční a ekonomické informace 8-9/2019, Finanční a ekonomické informace 10/2019 a jiné.