Novinky

Vydali jsme

Přehled aktuálně vydaných informací v segmentech veřejného, soukromého a zahraničního sektoru. Nově přidané články.

ilustrace
Sektor
Oblast
Specifické téma
Období

Vydáno

Žádost o poskytnutí informací ve smyslu zákona č. 106/1999 Sb.

„Chtěl bych se pouze zeptat zda nemáte v archivech dostupný záznam o schůzce mezi Andrejem Babišem a Petrem Pavlem, která se měla údajně uskutečnit za dob kdy byl Petr Pavel na pozici NGŠ a Andrej Babiš na pozici ministra financí. Podle nedávných slov Petra Pavla se tato schůzka uskutečnila v době kdy byl tehdejší ministr obrany Martin Stropnický na dovolené (pravděpodobně duben roku 2014). V týmu Demagog se nám ovšem žádné záznamy o této schůzce nepodařilo dohledat, stejně tak nám nepomohla ani AČR či MO. Za celý tým bych byl tedy vděčný, kdybyste mi mohli poskytnout nějakou informaci o (ne)uskutečnění této schůzky“.

Aktualizováno

Provoz neprodukčního prostředí informačního systému provozování hazardních her týkající se rejstříku fyzických osob vyloučených z účasti na hazardních hrách a ověření totožnosti a věku osoby (Playground RVO)

Informace k provozu neprodukčního prostředí informačního systému provozování hazardních her týkající se rejstříku fyzických osob vyloučených z účasti na hazardních hrách a ověření totožnosti a věku osoby („Playground RVO“ nebo „Neprodukční prostředí RVO“).