CZ EN

odbor 76 - Kabinet ministra

Zpracovává pro potřeby ministra jako člena vlády analýzy k odborně politickým problémům a zodpovídá za vytváření pracovních podmínek ministra při plnění jeho povinností, a to z hlediska organizačního, řídícího a kontrolního.

Zpracovává pro potřeby ministra jako člena vlády analýzy k odborně politickým problémům a zodpovídá za vytváření pracovních podmínek ministra při plnění jeho povinností, a to z hlediska organizačního, řídícího a kontrolního. Zajišťuje přípravu relevantních podkladů pro jednání ministra a vede evidenci příslušné dokumentace. Plní funkci svodného útvaru ve věci konzultační činnosti pro ministra k odborným problémům a koordinuje činnost externích specialistů. Zabezpečuje konání oficiálních, pracovních i soukromých návštěv domácích a zahraničních představitelů, organizuje přijetí návštěv u ministra a organizačně se podílí na přípravě podkladů k těmto návštěvám. Zabezpečuje protokolární a tlumočnickou činnost pro potřeby ministerstva. 

oddělení 7601 - Sekretariát a protokol

vedoucí oddělení: Radka Malkovská
telefon: (+420) 25704 2100
email: Radka.Malkovska@mfcr.cz

oddělení 7602 - Podpora ministra

vedoucí oddělení: Jakub Čermák
telefon: (+420) 25704 3143
email: jakub.cermak@mfcr.cz

Zobrazit formulář

Kontaktní formulář

Toto pole nevyplňujte!!!

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA a platí tyto zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.