Novinky

Vydali jsme

Přehled aktuálně vydaných informací v segmentech veřejného, soukromého a zahraničního sektoru. Nově přidané články.

ilustrace
Sektor
Oblast
Specifické téma
Období

Vydáno

Informativní přehled povolených hazardních her dle ZHH - stav k 26.2.2019

Ministerstvo financí, odbor 73 - Procesní agendy a regulace hazardu připravil informativní přehled binga, technických her a živých her v České republice, kterým obce vydaly povolení k provozování herního prostoru. Přehled je aktuální k datu 26.2.2019 a celkový počet binga, technických her a živých her, dosahuje 40735 kusů.

Vydáno

Informativní přehled povolených zařízení - stav k 27.2.2019

Ministerstvo financí, odbor 73 - Procesní agendy a regulace hazardu připravil aktualizovaný informativní přehled technických herních zařízení v České republice, kterým Ministerstvo financí vydalo povolení. Přehled je aktuální k datu 27.2.2019 a celkový počet technických herních zařízení (EMR, IVT, LLS, atd.), včetně sázkových her v kasinu evidovaných bez rozdělení na technická a netechnická zařízení, dosahuje 2339 kusů.

Vydáno

Materiály na jednání vlády dne 27. února 2019

  • Bod č. 10: Návrh usnesení vlády České republiky na učinění Prohlášení o datu účinnosti Úmluvy o vzájemné správní pomoci v daňových záležitostech pro výměnu informací podle Mnohostranné dohody příslušných orgánů o automatické výměně informací o finančních účtech; a Prohlášení o datu účinnosti Úmluvy o vzájemné správní pomoci v daňových záležitostech pro výměnu informací podle Mnohostranné dohody příslušných orgánů o automatické výměně zpráv podle zemí

Vydáno

Prezentace z workshopu k reportingové vyhlášce (25.2.2019)

Prezentace z workshopu konaného 25. 2. 2019 pro provozovatele hazardních her, výrobce technických zařízení a další zájemce z řad odborné veřejnosti za účelem snadnější implementace reportingové vyhlášky, která bude účinná od 1. 6. 2019.

  • téma: Obecné informace a podpora Ministerstva financí, Poskytování automatizovaných výstupů, Registrace komunikačních parametrů, Web aplikace pro provozovatele, Helpdesk, Playground, Referenční klient

Vydáno

Žádost o poskytnutí informací ve smyslu zákona č. 106/1999 Sb.

Tímto si dovolujeme obrátit se na Vás, na základě zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, v platném znění, s žádostí o poskytnutí informací týkajících se přestupků a udělených pokut v souvislosti s provozováním nelegálního online hazardu. Dle vyjádření paní ministryně financí na tiskové konferenci Ministerstva financí k regulaci hazardu, která se konala 6. 2. 2019 v Divadle Za plotem v areálu Psychiatrické nemocnice Bohnice, bylo zahájených zhruba 44 správních řízení a uloženy pokuty v celkové výši více než 706 milionů českých korun. Také odzněla informace, v jaké výší byly pokuty vymoženy a tudíž zaplaceny.

Dovolujeme si Vás tímto požádat o poskytnutí informací o pokutách, které již byly vymoženy ze strany Ministerstva financí v celkové výši 115 340 000 Kč, a to konkrétně:

  1. Které společnosti (legální provozovatelé) uložené pokuty již zaplatili a v jaké výši?
  2. Které společnosti (nelegální provozovatelé) uložené pokuty již zaplatili a v jaké výši?

Vydáno

Žádost o poskytnutí informací ve smyslu zákona č. 106/1999 Sb.

"Na základe Zákona č. 106/1999 Sb. o svobodném přístupu k informacím, si Vás ja, _________ dovolím požiadať o nasledujúce informácie:

  1. počet funkcií námestkov (obsadených aj neobsadených) za rok od roku 2011 do konca roku 2018, vrátane prípadných zmien počtu po jednotlivých systemizáciách
  2. menný zoznam námestkov, ktorí na daných pozíciách pracovali, ako aj dobu pôsobenia (odkedy-dokedy) za roky 2011 až 2018."