Novinky

2011

Cílem šetření makroekonomických prognóz, které provádí MF ČR, je zjistit názor relevantních institucí na budoucí vývoj české ekonomiky a vyhodnotit základní tendence, s nimiž zúčastněné instituce ve svých předpovědích počítají.

ilustrace

Vydáno

32. Kolokvium – průzkum prognóz makroekonomického vývoje České republiky (2011–2014)

32. Kolokvium proběhlo v listopadu 2011. Jeho výsledky vycházejí z předpovědí 17 institucí (MF ČR, MPO, MPSV, ČNB, CERGE-EI, Cyrrus, Česká spořitelna, ČSOB, IES FSV UK, ING, Komerční banka, Liberální institut, Patria, Generali PPF Asset Management, Raiffeisenbank, Svaz průmyslu a dopravy ČR, UniCredit Bank). Pro větší reprezentativnost průzkumu k nim byly přiřazeny prognózy EK, MMF a OECD.

Všem zúčastněným institucím děkujeme za spolupráci.

Vydáno

31. Kolokvium - průzkum prognóz makroekonomického vývoje České republiky (2011 - 2014)

31. Kolokvium proběhlo v dubnu 2011. Jeho výsledky vycházejí z předpovědí 19 institucí (MF ČR, MPO, MPSV, ČNB, Atlantik, Bank of America Merrill Lynch, CERGE-EI, Cyrrus, Česká spořitelna, ČSOB, IES FSV UK, ING, Komerční banka, Liberální institut, Patria, Generali PPF Asset Management, Raiffeisen, Svaz českých a moravských výrobních družstev, UniCredit Bank). K nim byla pro větší reprezentativnost průzkumu přiřazena prognóza MMF.

Všem zúčastněným institucím děkujeme za spolupráci.