Novinky

Česko-korejský FinTech webinář (18.2.2022)

odbor 36 - Finanční trhy III
odbor 36 - Finanční trhy III

Vydáno

  • Soukromý sektor
  • Finanční trh
  • Akce MF (školení, semináře, tiskové konference)
  • Pozvánka

Ministerstvo financí spolu s Velvyslanectvím ČR v Soulu připravilo na 18. února 2022 od 9:00 CET webinář zaměřený na FinTech sektor a rozvoj otevřených financí. Součástí programu webináře (.PDF, 363 kB) bude diskuse o aktuálním vývoji v oblasti finančních inovací v Jižní Koreji a v České republice a představení technického a právního rámce obou zemí. 

Po úvodním slovu velvyslance ČR v Jižní Koreji, pana Gustava Slamečky, vystoupí korejští partneři a poté ředitel odboru finanční trhy III Ministerstva financí, Alex Ivančo, s příspěvkem zaměřeným na právní úpravu umělé inteligence a dat a ředitel odboru regulace finančního trhu III České národní banky, Michal Vodrážka, s prezentací zaměřenou na regulaci otevřených plateb a silnou autentizaci zákazníků.

Webináře se zúčastní rovněž profesní sdružení (Česká bankovní asociace, Česká fintechová asociace, Fintech Center Korea, Korea Fintech Industry Association, Korea Financial Telecommunications & Clearing Institute), která budou prezentovat aktuální trendy v obou zemích. Prostor k představení se dostanou dále FinTech společnosti z České republiky (Wultra, Threatmark, Finbricks) a Jižní Koreje (Viva Republica). 

Přihlašovací údaje k účasti na webináři obdržíte po registraci na inovace@mfcr.cz.

Doporučované

Nejčtenější