Novinky

Informace o možnosti přihlásit nevyplacenou výhru

Informace o možnosti přihlásit nevyplacenou výhru u Ministerstva financí ke konkrétnímu provozovateli.

ilustrace

Vydáno

Informace o možnosti přihlásit nevyplacenou výhru – Loterie Korunka s.r.o.

Informace o možnosti přihlásit nevyplacenou výhru z provozování hazardní hry podle § 3 odst. 2 písm. a) (dále jen „loterie“), a podle § 3 odst. 2 písm. a) ve spojení s § 73 zákona o hazardních hrách (dále jen „internetová loterie“), která nebyla sázejícímu vyplacena obchodní společností Loterie Korunka s.r.o.

Vydáno

Informace o možnosti přihlásit nevyplacenou výhru – TSG Interactive Plc

Informace o možnosti přihlásit nevyplacenou výhru z provozování hazardní hry podle § 3 odst. 2 písm. f) ve spojení s § 73 zákona o hazardních hrách (dále jen „internetová živá hra“), která nebyla sázejícímu vyplacena obchodní společností TSG Interactive Plc.

Vydáno

Informace o možnosti přihlásit nevyplacenou výhru – FORTUNA GAME a.s.

Informace o možnosti přihlásit nevyplacenou výhru z provozování hazardní hry podle § 3 odst. 2 písm. a) (dále jen „loterie“), a podle § 3 odst. 2 písm. a) ve spojení s § 73 zákona o hazardních hrách (dále jen „internetová loterie“), která nebyla sázejícímu vyplacena obchodní společností FORTUNA GAME a.s.

Vydáno

Informace o možnosti přihlásit nevyplacenou výhru – FORTUNA GAME a.s.

Informace o možnosti přihlásit nevyplacenou výhru z provozování hazardní hry podle § 3 odst. 2 písm. f) ve spojení s § 73 zákona o hazardních hrách (dále jen „internetová živá hra“), která nebyla sázejícímu vyplacena obchodní společností FORTUNA GAME a.s.

Vydáno

Informace o možnosti přihlásit nevyplacenou výhru – FORTUNA GAME a.s.

Informace o možnosti přihlásit nevyplacenou výhru z provozování hazardní hry podle § 3 odst. 2 písm. e) ve spojení s § 73 zákona o hazardních hrách (dále jen „internetová technická hra“), která nebyla sázejícímu vyplacena obchodní společností FORTUNA GAME a.s.