Novinky

2014

Přehled konferencí, seminářů a odborných akcí realizovaných v roce 2014.

ilustrace
SEKTOR:
OBLAST:
SPECIFICKÉ TÉMA:
Instituce spolupráce
Období

Vydáno

Prezentace ROSC Report Accounting and Auditing - 20. listopad 2014

U příležitosti aktualizace zprávy Světové banky ROSC Report A&A (Accounting and Auditing Report on the Observance of Codes and Standards) II. se 20. listopadu 2014 uskutečnil odborný workshop, kterého se zúčastnili zástupci Světové banky, Komory auditorů ČR, Rady pro veřejný dohled nad auditem, Vysoké školy ekonomické a Ministerstva financí.

Vydáno

Pozvánka na prezentaci zprávy Doing Business 2015

Dne 24. listopadu 2015 se v prostorách Ministerstva průmyslu a obchodu uskuteční prezentace zprávy Doing Business 2015. Jedná se o každoročně vydávanou zprávu, ve které je hodnoceno podnikatelské prostředí a dopad regulace na podnikatele. Studie na základě přehledného systému 10 indikátorů vyhodnocuje snadnost podnikání v téměř všech zemích světa (v roce 2015 to bylo 189 zemí).

Vydáno

Informace o proběhlém semináři „Doing business with International Finance Corporation“

Dne 31. října 2014 byla na Ministerstvu financí přijata delegace Mezinárodní finanční korporace (IFC), která je součástí Skupiny Světové banky. Při příležitosti návštěvy delegace IFC byl ve spolupráci Ministerstva financí a Hospodářské komory České republiky uspořádán seminář s názvem „Doing business with International Finance Corporation”. V příloze naleznete prezentace členů delegace IFC a fotogalerii.

Aktualizováno

Konference Hazardní hry (mezinárodní konference)

Mezinárodní konference - Hazardní hry v České republice a jejich nová regulace. Konference je organizována Ministerstvem financí České republiky ve spolupráci se sekretariátem Rady vlády pro koordinaci protidrogové politiky. Konference se uskuteční ve čtvrtek 9. října 2014 v Lichtenštejnském paláci, U Sovových mlýnů 506/4, Praha 1.

Vydáno

Seminář – Prezentace klíčových analytických ukazatelů výkonnosti v systému sledování a vyhodnocování výkonnosti účetních jednotek v rámci účetních jednotek státní správy

Ministerstvo financí - Odbor Ekonomické informace publikuje materiály ze semináře ze dne 13. února 2014 k tématu - Prezentace klíčových analytických ukazatelů výkonnosti v systému sledování a vyhodnocování výkonnosti účetních jednotek v rámci účetních jednotek státní správy.

Vydáno

Zahajovací semináře Programu na spolupráci škol a stipendia (CZ07) - Pozvánka

Zprostředkovatel Programu pro spolupráci škol a stipendia, Dům zahraniční spolupráce - DZS, připravuje semináře pro žadatele v rámci 1. první výzvy programu. Semináře, které se budou konat ve dnech 14. a 28. února 2014, jsou směřované na instituce a individuální žadatele působící v terciární sféře vzdělávání (studenti, pracovníci zahraničních oddělení VŠ, akademičtí pracovníci, apod.).