Novinky

Volná místa

Aktuální nabídka volných služebních a pracovních míst Ministerstva financí.

ilustrace
Typ
Platová třída
Sekce MF
Stupeň vedení
Místo působiště
Stupeň vzdělání
Období

Celkem 16 stránek pro témata Služební poměr

Vydáno

Služební místo vrchní ministerský rada v odboru 25 – Strategie daňové politiky, spolupráce a správy

Státní tajemník v Ministerstvu financí vyhlašuje výběrové řízení na služební místo vrchní ministerský rada, FM 2645, v odboru 25 – Strategie daňové politiky, spolupráce a správy, odd. 2502 – Koncepce daňové politiky, v oboru služby: 2. Daně, poplatky a jiná obdobná peněžitá plnění a hazardní hry, se služebním působištěm Praha.

Vydáno

Služební místo ministerský rada – auditor/auditorka se zaměřením na audit prostředků ESIF v odboru 52 – Auditní orgán

Státní tajemník v Ministerstvu financí vyhlašuje výběrové řízení na služební místo ministerský rada – auditor/auditorka se zaměřením na audit prostředků ESIF, FM 2882, v odboru 52 – Auditní orgán, odd. 5206 – Audit IROP, v oborech služby 3. Audit a 38. Společné evropské politiky podpory a pomoci a evropské strukturální, investiční a obdobné fondy se služebním působištěm Praha.

Vydáno

Služební místo ministerský rada – auditor/auditorka se zaměřením na audit prostředků ESIF v odboru 52 – Auditní orgán

Státní tajemník v Ministerstvu financí vyhlašuje výběrové řízení na služební místo ministerský rada – auditor/auditorka se zaměřením na audit prostředků ESIF, FM 3609, v odboru 52 – Auditní orgán, odd. 5207 – Audit OP PIK a OP TAK, v oborech služby 3. Audit a 38. Společné evropské politiky podpory a pomoci a evropské strukturální, investiční a obdobné fondy se služebním působištěm Olomouc.

Vydáno

Služební místo rada/ministerský rada,v odboru 44 – Náhradové agendy

Státní tajemník v Ministerstvu financí vyhlašuje výběrové řízení na služební místo rada/ministerský rada, FM 3725, v odboru 44 – Náhradové agendy, odd. 4401 – Odškodňování, v oboru služby 4. Hospodaření s majetkem státu a jeho privatizace se služebním působištěm Praha.

Vydáno

Výběrové řízení na služební místo vrchní ministerský rada – auditor/auditorka se zaměřením na audit prostředků ESIF v odboru 52 - Auditní orgán

Státní tajemník v Ministerstvu financí vyhlašuje výběrové řízení na služební místo vrchní ministerský rada – auditor/auditorka se zaměřením na audit prostředků ESIF, FM 2843, v odboru 52 – Auditní orgán, odd. 5208 – Audit OP VVV a OP JAK, v oborech služby: 3. Audit a 38. Společné evropské politiky podpory a pomoci a evropské strukturální, investiční a obdobné fondy.

Vydáno

Služební místo vrchní ministerský rada v odboru 35 – Finanční trhy II

Státní tajemník v Ministerstvu financí vyhlašuje výběrové řízení na služební místo vrchní ministerský rada, FM 866, v odboru 35 – Finanční trhy II, odd. 3501 – Kapitálový trh, v oborech služby: 6. Finanční trh a 22. Legislativa a právní činnost se služebním působištěm Praha.

Vydáno

Služební místo ministerský rada v odboru 52 – Auditní orgán

Státní tajemník v Ministerstvu financí vyhlašuje výběrové řízení na služební místo ministerský rada, FM 2917, v odboru 52 – Auditní orgán, odd. 5210 – Audit OP R a dalších programů, v oborech služby: 3. Audit, 38. Společné evropské politiky podpory a pomoci a evropské strukturální, investiční a obdobné fondy se služebním působištěm Praha.
 

Vydáno

Služební místo vrchní ministerský rada v odboru 44 – Náhradové agendy

Státní tajemník v Ministerstvu financí vyhlašuje výběrové řízení na služební místo vrchní ministerský rada, FM 2584, v odboru 44 – Náhradové agendy, odd. 4402 – Náhrady škody a likvidace pohledávek, v oboru služby: 4. Hospodaření s majetkem státu a jeho privatizace se služebním působištěm Praha.

Vydáno

Služební místo ministerský rada v odboru 66 – Veřejné zakázky

Státní tajemník v Ministerstvu financí vyhlašuje výběrové řízení na služební místo ministerský rada, FM 1685, v odboru 66 – Veřejné zakázky, odd. 6602 – Realizace veřejných zakázek, v oboru služby: 37. Veřejné investování a zadávání veřejných zakázek se služebním působištěm Praha.