Novinky

Informace k centralizovaným VZ

odbor 66 - Veřejné zakázky
odbor 66 - Veřejné zakázky

Vydáno

  • Ministerstvo financí
  • Veřejná zakázka
  • Veřejný sektor
  • Hospodaření resortu
  • Hospodaření vládního sektoru
  • Centralizované zadávání veřejných zakázek
  • Společný nákup
Aktualizováno 9. 5. 2023 9:30
  • Aktualizace obsahu

Informace o aktuálně připravovaných veřejných zakázkách, k nimž je možné se připojit, a o již probíhajících centralizovaných veřejných zakázkách

Stav k 5. 5. 2023:

Výpočetní technika

Ministerstvo financí tímto nabízí organizacím veřejné správy možnost odběru výpočetní techniky z již vysoutěžené veřejné zakázky na dodávky stolních počítačů s monitory a příslušenstvím. Možnost odběru je časově a kapacitně omezena.

Do veřejné zakázky se může zapojit jakýkoliv subjekt veřejnoprávního charakteru se sídlem v České republice (organizační složka státu, obec, město, škola, příspěvková organizace atp.). 

Zbývající počet stolních PC k odběru: 0 kusů. Veřejná zakázka na dodávky stolních PC byla vyhodnocena. Ministerstvo financí připravuje kvůli značnému zájmu opakování zakázky. Pokud se na Vaši organizaci nedostalo či máte dodatečný zájem o zapojení, zašlete poptávku na email verejne.zakazky@mfcr.cz. V takovém případě budete s nabídkou odběru z připravované zakázky osloveni přednostně. Do veřejné zakázky se může zapojit jakýkoliv subjekt veřejnoprávního charakteru se sídlem v České republice (organizační složka státu, obec, město, škola, příspěvková organizace atp.). 

Aktuálně probíhá veřejná zakázka na dodávky notebooků.

Veškeré podstatné informace naleznete v přiložených dokumentech:

Dokumenty ke stažení

Osobní automobily

Ve druhé polovině roku 2021 Ministerstvo financí jakožto centrální zadavatel uzavřelo celkem 14 rámcových dohod na nákup vozidel s běžným pohonem a pohonem na CNG. V první polovině roku 2022 Ministerstvo financí jakožto centrální zadavatel uzavřelo celkem 4 rámcové dohody na nákup vozidel s plug-in hybridním pohonem. Ve druhé polovině roku 2022 Ministerstvo financí jakožto centrální zadavatel uzavřelo celkem 2 rámcové dohody na nákup vozidel s elektrickým pohonem. Příručky pro odběratele sloužící jako podklad pro učinění objednávky z rámcových dohod byly odeslány pověřujícím zadavatelům a jsou rovněž uveřejněny na webových stránkách Ministerstva financí zde. Po dobu možnosti realizace čerpání vozidel z rámcových dohod Ministerstvo financí nepředpokládá realizaci veřejných zakázek na kategorie vozidel pokryté rámcovými dohodami.

Ministerstvo financí provedlo na začátku roku 2023 předběžnou tržní konzultaci a sběr požadavků na nákup osobních vozidel kategorie 1A a 1B. V současné době probíhá finalizace zadávacích podmínek, po jejichž schválení budou veřejné zakázky vyhlášeny.

Ministerstvo financí hodlá v roce 2023 realizovat další centrální nákupy osobních vozidel, a to v těch kategoriích, pro něž bude na základě požadavků ostatních resortů centralizované zadávání efektivní. 

V případě potřeby dalších informací se obracejte na e-mail verejne.zakazky@mfcr.cz.

Doporučované

Nejčtenější