CZ EN

Aktuální centrální zakázky

Informace o aktuálně připravovaných veřejných zakázkách, k nimž je možné se připojit, a o již probíhajících centralizovaných veřejných zakázkách

Stav k 9. 4. 2024:

Digitalizace stavebního řízení

Výzva 2-2024

Ministerstvo financí rozeslalo zúčastněným zadavatelům pokyn k uzavření smlouvy s vybraným dodavatelem. Ministerstvo financí neobdrželo ve lhůtě pro podání námitek námitky proti výběru dodavatele. Poptávané informace k dotačnímu financování jsou uvedeny na webu příp. se obraťte na Centrum pro regionální rozvoj. Dotazy na uzavírání smlouvy či k průběhu zadávání veřejné zakázky jsou na základě telefonického (+420 257 04 2463) či e-mailového (verejne.zakazky@mfcr.cz) kontaktu zodpovídány zde: Digitalizace stavebního řízení

Výzva 3-2024

Probíhá příprava zadávacích podmínek. Veřejné zakázky se účastní pověřující zadavatelé, kterým nemá být dodáno plnění na základě Výzvy 2-2024. 

Připravované veřejné zakázky, do nichž se lze zapojit

Nákup energií – elektřina a plyn

Veřejné zakázky na dodávku elektřiny v napěťové hladině nízkého a vysokého napětí a na dodávku zemního plynu v režimu maloodběr a velkoodběr, a to nákupem na komoditní burze na období od 1. 1. 2025 do 31. 12. 2025. V případě, že se chcete společného nákupu účastnit, napište Váš požadavek na náš email verejne.zakazky@mfcr.cz

Výpočetní technika

Po nákupu pro Ministerstvo pro místní rozvoj (digitalizace stavebního řízení) budou probíhat tradiční objemné veřejné zakázky na dodávky výpočetní techniky. V případě, že chcete být napřímo osloveni s nabídkou zapojení, napište Váš požadavek na náš email verejne.zakazky@mfcr.cz.

Osobní vozidla

Probíhá příprava zadávacích podmínek na nákup elektromobilů kategorie 1EV, 2EV, 3EV a 4EV dle závazného technického standardu. Zadávací podmínky budou rozeslány pověřujícím zadavatelům k připomínkám.

Probíhající veřejné zakázky

Tonery

Přesoutěžení uzavřených rámcových dohod na dodávky tonerů výrobců Canon, Epson, Kyocera, Lexmark, Ricoh, Triumph Adler, Xerox – probíhá posuzování nabídek.

Osobní vozidla

U kategorií 1C nafta, 2A nafta, 3B nafta, 4A nafta běží do 30. 4. 2024 lhůta pro podání nabídek. 

Kategorie 1C benzin automat, 1C benzin manuál, 2A benzin automat, 2A benzin manuál, 4A benzin automat, 4B benzin automat – vybraný dodavatel poskytuje součinnost před uzavřením rámcových dohod, o uzavření rámcových dohod budou pověřující dodavatelé informováni dopisem. 

Zadávací řízení na kategorii 4A benzin manuál bylo zrušeno, neboť nebyla podána žádná nabídka.

V případě potřeby dalších informací se obracejte na e-mail verejne.zakazky@mfcr.cz.

Zobrazit formulář

Kontaktní formulář

Toto pole nevyplňujte!!!

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA a platí tyto zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.