CZ EN

Žádost o poskytnutí informací ve smyslu zákona č. 106/1999 Sb.

Žádost o poskytnutí informací ve smyslu zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, č.j.: MF-33061/2014/21/408 IK ze dne 27. března 2014

Dotaz:

  1. Na základě vyrozumění, které jsme obdrželi na naše dotazy k financování již provedených studií v rámci projektu „Revitalizace území po důlní činnosti v k.ú. Bruntál lokalita Za Mlékárnou“ nás MěÚ Bruntál odkazuje na Ministerstvo financí ČR.
    Žádáme vás o sdělení, z jakých prostředků byly financovány všechny již zpracované studie a dále jednotlivé, konkrétní částky, které byly, případně ještě budou za zpracované studie a podklady pro územní rozhodnutí vyplaceny. Máme tedy na mysli například studii rozptylovou, hlukovou, dopravní a s nimi spojené firmy např. BKB Metal a.s., Technické služby ochrany ovzduší Ostrava spol. s.r.o., LINEPLAN s.r.o., UDI MORAVA s.r.o.
  2. Kde lze dohledat informace o všech výběrových řízeních, které vyplynuly ze zadání veřejných zakázek pro zpracování dokumentace k DÚR v rámci projektu „Revitalizace území po důlní činnosti v k.ú. Bruntál lokalita Za Mlékárnou“? Konkrétně potom náležitosti spojené s dopravní, hlukovou a rozptylovou studií. ( link – odkaz)

Odpověď:

Dokumenty ke stažení

Dokumenty ke stažení

Zobrazit formulář

Kontaktní formulář

Toto pole nevyplňujte!!!

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA a platí tyto zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.