CZ EN

Zveřejnění údajů o uchazeči dle zákona č. 353/2019 Sb. (nominační zákon) - Letiště Praha, a.s.

Ministerstvo financí na základě povinnosti uložené zákonem č. 353/2019 Sb., o výběru osob do řídících a dozorčích orgánů právnických osob s majetkovou účastí státu (nominační zákon) dle § 13 nominačního zákona tímto zveřejňuje, že uchazečem, jehož nominaci navrhuje do právnické osoby s majetkovou účastí státu Letiště Praha, a.s., jako člena dozorčí rady, je pan  Mgr. Pavel Dobeš, narozen v roce 1982.

Ministerstvo financí postupem dle § 16 nominačního zákona oznamuje, že nominaci Mgr. Pavla Dobeše do funkce člena dozorčí rady společnosti Letiště Praha, a.s. Výbor pro personální nominace projednal dne 20. února 2023 a ve svém stanovisku tuto nominaci doporučil. V souladu s doporučením a odůvodněním Výboru byl rozhodnutím jediného akcionáře v působnosti valné hromady dne 10. března 2023 Mgr. Pavel Dobeš zvolen do funkce člena dozorčí rady společnosti  Letiště Praha, a.s.

Vyplnit žádost

Kontaktní formulář

Toto pole nevyplňujte!!!

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA a platí tyto zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.