CZ EN

Zveřejnění údajů o uchazeči dle zákona č. 353/2019 Sb. (nominační zákon) - SPCSS, s.p.

Ministerstvo financí na základě povinnosti uložené zákonem č. 353/2019 Sb., o výběru osob do řídících a dozorčích orgánů právnických osob s majetkovou účastí státu (nominační zákon) dle § 13 nominačního zákona tímto zveřejňuje, že uchazečem, jehož nominaci navrhuje do státního podniku Státní pokladna Centrum sdílených služeb, s.p., jako člena dozorčí rady, je pan Mgr. Radoslav Bulíř, narozen v roce 1974.

Ministerstvo financí postupem dle § 16 nominačního zákona oznamuje, že nominaci Mgr. Radoslava Bulíře do funkce člena dozorčí rady státního podniku Státní pokladna Centrum sdílených služeb, s.p. Výbor pro personální nominace projednal dne 10. ledna 2023 a ve svém stanovisku tuto nominaci doporučil. V souladu s doporučením a odůvodněním Výboru byl Mgr. Radoslav Bulíř dne 19. ledna 2023 jmenován do funkce člena dozorčí rady státního podniku Státní pokladna Centrum sdílených služeb, s.p.

Zobrazit formulář

Kontaktní formulář

Toto pole nevyplňujte!!!

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA a platí tyto zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.