CZ EN

Zveřejnění údajů o uchazeči dle zákona č. 353/2019 Sb. (nominační zákon) - Letiště Praha, a.s.

Ministerstvo financí na základě povinnosti uložené zákonem č. 353/2019 Sb., o výběru osob do řídících a dozorčích orgánů právnických osob s majetkovou účastí státu (nominační zákon) dle § 13 nominačního zákona tímto zveřejňuje, že uchazečem, jehož nominaci navrhuje do právnické osoby s majetkovou účastí státu Letiště Praha, a.s., jako člena dozorčí rady, je PaedDr. Martin Sekal, narozen v roce 1964.

Ministerstvo financí postupem dle § 16 nominačního zákona oznamuje, že nominaci PaedDr. Martina Sekala do funkce člena dozorčí rady společnosti Letiště Praha, a.s. Výbor pro personální nominace projednal dne 9. srpna 2022 a ve svém stanovisku tuto nominaci doporučil. V souladu s doporučením a odůvodněním Výboru byl rozhodnutím jediného akcionáře v působnosti valné hromady dne 20. září 2022 PaedDr. Martin Sekal zvolen do funkce člena dozorčí rady společnosti  Letiště Praha, a.s.

Zobrazit formulář

Kontaktní formulář

Toto pole nevyplňujte!!!

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA a platí tyto zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.