CZ EN

Zveřejnění údajů o uchazeči dle zákona č. 353/2019 Sb. (nominační zákon) - Thermal-F, a.s.

Ministerstvo financí na základě povinnosti uložené zákonem č. 353/2019 Sb., o výběru osob do řídících a dozorčích orgánů právnických osob s majetkovou účastí státu (nominační zákon) dle § 13 nominačního zákona tímto zveřejňuje, že uchazečkou jejíž nominaci navrhuje do právnické osoby s majetkovou účastí státu THERMAL-F, a.s., jako členku představenstva, je paní Ing. Štěpánka Furková, narozena v roce 1982.

Ministerstvo financí postupem dle § 16 nominačního zákona oznamuje, že nominaci Ing. Štěpánky Furkové do funkce členky představenstva společnosti THERMAL-F, a.s. Výbor pro personální nominace projednal dne 19. července 2023 a ve svém stanovisku tuto nominaci doporučil. V souladu s doporučením a odůvodněním Výboru byla rozhodnutím jediného akcionáře v působnosti valné hromady dne 16. srpna 2023 Ing. Štěpánka Furková zvolena do funkce členky představenstva společnosti THERMAL-F, a.s.

Zobrazit formulář

Kontaktní formulář

Toto pole nevyplňujte!!!

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA a platí tyto zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.