CZ EN

Zveřejnění údajů o uchazeči dle zákona č. 353/2019 Sb. (nominační zákon) - NRB, a.s.

Ministerstvo financí na základě povinnosti uložené zákonem č. 353/2019 Sb., o výběru osob do řídících a dozorčích orgánů právnických osob s majetkovou účastí státu (nominační zákon) dle § 13 nominačního zákona tímto zveřejňuje, že uchazečem, jehož nominaci navrhuje do právnické osoby s majetkovou účastí státu Národní rozvojová banka, a.s., jako člena dozorčí rady, je pan Ing. Marek Mora, narozen v roce 1971.

Ministerstvo financí postupem dle § 16 nominačního zákona oznamuje, nominaci Ing. Marka Mory do funkce člena dozorčí rady společnosti Národní rozvojová banka, a.s. Výbor pro personální nominace projednal dne 22. srpna 2023 a ve svém stanovisku tuto nominaci doporučil. Ministerstvo financí v souladu s doporučením a odůvodněním Výboru nominaci navrhlo. Dozorčí rada společnosti dne 14. září 2023  Ing. Marka Moru  jmenovala náhradním členem s účinností od 1. října 2023. Následně  valná hromada společnosti tuto nominaci dne 20. února 2024 potvrdila.

Zobrazit formulář

Kontaktní formulář

Toto pole nevyplňujte!!!

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA a platí tyto zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.