CZ EN

Zveřejnění údajů o uchazeči dle § 13 zákona č. 353/2019 Sb. (nominační zákon)

Ministerstvo financí na základě povinnosti uložené zákonem č. 353/2019 Sb., o výběru osob do řídících a dozorčích orgánů právnických osob s majetkovou účastí státu (nominační zákon) dle § 13 nominačního zákona tímto zveřejňuje, že uchazečem, jehož nominaci navrhuje do právnické osoby s majetkovou účastí státu Exportní garanční a pojišťovací společnost, a.s., jako člena představenstva, je pan Ing. Martin Růžička, narozen v roce 1970.

Ministerstvo financí postupem dle § 16 nominačního zákona oznamuje, že nominaci Ing. Martina Růžičky do funkce člena představenstva společnosti Exportní garanční a pojišťovací společnost, a.s. Výbor pro personální nominace projednal dne 15. června 2021 a ve svém stanovisku tuto nominaci doporučil. Ministerstvo financí v souladu s doporučením a odůvodněním Výboru nominaci Ing. Martina Růžičky rozhodnutím jediného akcionáře v působnosti valné hromady dne 28. června 2021 schválilo.

Zobrazit formulář

Kontaktní formulář

Toto pole nevyplňujte!!!

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA a platí tyto zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.