Novinky

Vydali jsme

Přehled aktuálně vydaných informací v segmentech veřejného, soukromého a zahraničního sektoru. Nově přidané články.

ilustrace
Sektor
Oblast
Specifické téma
Období

Celkem 902 stránek pro témata Finanční trh

Vydáno

Zpráva o vývoji finančního trhu v roce 2009

Tým Analýz finančního trhu zveřejnil Zprávu o vývoji finančního trhu v roce 2009, která zachycuje nejdůležitější události za uplynulý rok včetně případných budoucích trendů v jednotlivých segmentech finančního trhu.

Vydáno

Zpráva o vývoji finančního trhu v roce 2009 - STRUČNÉ SHRNUTÍ

Tento materiál je stručný souhrn Zprávy o vývoji finančního trhu v roce 2009. Tato analytická zpráva zachycuje nejdůležitější události za uplynulý rok včetně případných budoucích trendů v jednotlivých segmentech finančního trhu.

Vydáno

Odpověď Ministerstva financí České republiky na Konzultační materiál Evropské komise ke směrnici o kapitálové přiměřenosti

Odpověď Ministerstva financí České republiky na Konzultační materiál Evropské komise ke směrnici o kapitálové přiměřenosti ze dne 20. dubna 2010.
Evropská komise v únoru 2010 zveřejnila konzultační materiál týkající se dalších možných změn směrnice o kapitálové přiměřenosti. Navrhovaná doplňující ustanovení se týkají například vymezení kapitálu, standardů likvidity, pákového poměru, proticyklických opatření, systémově významných institucí a dalších. Návrh je označován jako CRD IV.

  • Zdroj: MF - odbor 27 Finanční trhy I: Odpověď MF na Konzultační materiál Evropské komise ke směrnici o kapitálové přiměřenosti , publikováno 04/2010, ke stažení ve formátu PDF, česká i anglická verze