Novinky

Vydali jsme

Přehled aktuálně vydaných informací v segmentech veřejného, soukromého a zahraničního sektoru. Nově přidané články.

ilustrace
Sektor
Oblast
Specifické téma
Období

Vydáno

Finanční a ekonomické informace 9/2017

Zářijové číslo dokumentačního bulletinu Finanční a ekonomické INFORMACE nabízí informace o nejnovějších odborných článcích, knihách a jiných informačních zdrojích vztahujících se k problematice Ministerstva financí a jeho resortu.

Aktualizováno

Informace o pojišťovacích zprostředkovatelích

Informace o pojišťovacích zprostředkovatelích - registr pojišťovacích zprostředkovatelů a samostatných likvidátorů pojistných událostí. Správce registru: Česká národní banka.

Vydáno

Zpravodaj MF - 9/2017

Dokumentační a informační Zpravodaj MF pro vás připravuje oddělení Vnější vztahy a komunikace MF. Aktuální číslo přináší shrnutí nově uvedených informací na internetových stránkách MF za měsíc září 2017.

  • Z produkce Ministerstva financí upozorňuje na: Výzva č. 5 k podávání žádostí o poskytnutí dotace ze státního rozpočtu na rok 2018 z podprogramu 29821300 - Podpora rozvoje a obnovy materiálně technické základny regionálních škol v okolí velkých měst, Podrobný přehled o hospodaření měst sdíleně, pro každého a zdarma, PAP – Otázky a odpovědi, Finanční zpravodaj číslo 7/2017, Cenový věstník 09/2017, Metodická doporučení - poplatky, Zprávy MF - číslo 5/2017, Účtenkovka startuje již 1. října a další témata.
  • EU a zahraničí: Norské fondy: na spravedlivější soudnictví a rozvoj vězeňství šlo přes 115 milionů korun, Nové období EHP a Norských fondů startuje, ČR podepsala Memoranda o porozumění a jiné.
  • Kalendář akcí upozorňuje mimo jiné na: Ministr financí a lidé MF v médiích, Finanční a ekonomické informace 8/2017 a jiné.