Novinky

Vydali jsme

Přehled aktuálně vydaných informací v segmentech veřejného, soukromého a zahraničního sektoru. Nově přidané články.

ilustrace
Sektor
Oblast
Specifické téma
Období

Vydáno

Informativní přehled sázkových kanceláří dle ZHH - stav k 6.5.2022

Ministerstvo financí, odbor 73 - Procesní agendy a regulace hazardu připravil informativní přehled sázkových kanceláří v České republice, kterým Ministerstvo financí vydalo povolení k provozování kursových sázek. Přehled je aktuální k datu 6.5.2022 a celkový počet sázkových kanceláří dle ZHH je 2379.

Vydáno

Informativní přehled sázkových kanceláří dle ZHH - stav k 29.4.2022

Ministerstvo financí, odbor 73 - Procesní agendy a regulace hazardu připravil informativní přehled sázkových kanceláří v České republice, kterým Ministerstvo financí vydalo povolení k provozování kursových sázek. Přehled je aktuální k datu 29.4.2022 a celkový počet sázkových kanceláří dle ZHH je 2379.

Vydáno

Informativní přehled sázkových kanceláří dle ZHH - stav k 22.4.2022

Ministerstvo financí, odbor 73 - Procesní agendy a regulace hazardu připravil informativní přehled sázkových kanceláří v České republice, kterým Ministerstvo financí vydalo povolení k provozování kursových sázek. Přehled je aktuální k datu 22.4.2022 a celkový počet sázkových kanceláří dle ZHH je 2379.

Vydáno

Cenový věstník 5/2023

  • Cenové rozhodnutí CÚ pro Středočeský kraj č. 2/T/2023, kterým se stanoví pevné ceny pro konečného spotřebitele cigaret – 2. dodatek

Vydáno

Právník podílející se na vytváření optimálního daňového systému České republiky

Nabízíme možnost získat všestranné zkušenosti v přátelském a mladém pracovním kolektivu. Zkušené kolegy rádi rovnou zapojíme komplexně do chodu oddělení. Nejste-li legislativec, práci si osvojíte v rámci psaní jednodušších změn právní úpravy, přípravy a studia právních stanovisek a spolupráce se zkušenějšími kolegy na rozsáhlejších projektech, včetně práce na nových zákonech. Zkušenost lze získat i spoluprací s daňovými experty mimo státní sféru, kteří se na klíčových projektech ministerstva taktéž podílejí. 
 

Vydáno

Předsedou představenstva EGAP se stal David Havlíček

Novým předsedou představenstva Exportní garanční a pojišťovací společnosti (EGAP) je ode dneška David Havlíček, kterého představenstvo pojišťovny zvolilo do svého čela na pondělním jednání.