Novinky

Vydali jsme

Přehled aktuálně vydaných informací v segmentech veřejného, soukromého a zahraničního sektoru. Nově přidané články.

ilustrace
Sektor
Oblast
Specifické téma
Období

Vydáno

Finanční a ekonomické informace 3/2018

Březnové číslo dokumentačního bulletinu Finanční a ekonomické INFORMACE nabízí informace o nejnovějších odborných článcích, knihách a jiných informačních zdrojích vztahujících se k problematice Ministerstva financí a jeho resortu.

Vydáno

Služební místo ministerský rada v odboru 57 – Bezpečnost a krizové řízení

Státní tajemník v Ministerstvu financí vyhlašuje výběrové řízení na služební místo ministerský rada, FM 849, v odboru 57 – Bezpečnost a krizové řízení, odd. 5702 – Bezpečnost a ochrana utajovaných informací, v oborech služby: 33. Systém veřejné správy, 75. Ochrana utajovaných informací se služebním působištěm Praha.

Aktualizováno

Seznam neplatných příkazových bloků

Ministerstvo financí publikuje Přehled ztracených, zničených či odcizených příkazových bloků. Seznam je pravidelně aktualizován. 

Vydáno

Zpravodaj MF - 03/2018

Dokumentační a informační Zpravodaj MF pro vás připravuje oddělení Vnější vztahy a komunikace MF. Aktuální číslo přináší shrnutí nově uvedených informací na internetových stránkách MF za měsíc březen 2018.

  • Z produkce Ministerstva financí upozorňuje na: Prezentace – Seminář k programovému financování, březen/duben 2018, Stanovisko k povinnosti provozovatele herny a kasina dle § 71 zákona č. 186/2016 Sb., o hazardních hrách, Vyhláška č. 323/2002 Sb., o rozpočtové skladbě, ve znění pozdějších předpisů, Cenový věstník 03/2018, Podprogram 29821300 - Vyhodnocení V. výzvy vyhlášené k podprogramu 298 213 a další témata.
  • EU a zahraničí: Odborníci z EBRD hovořili se zástupci firem o investičních příležitostech v ICT sektoru a jiné.
  • Kalendář akcí upozorňuje mimo jiné na: Virtuální prohlídka MF, Ministr financí a lidé MF v médiích a jiné.