Účtenkovka má své první výherce

Vydáno
Témata
- Tisková zpráva
- Ministerstvo financí
- Účtenková loterie
- Daň
- Daně a cla
- Elektronická evidence tržeb
Ministerstvo financí zveřejňuje na svých stránkách kompletní výherní listinu historicky prvního slosování účtenkové loterie v ČR, která obsahuje seznam všech 21 025 vítězných BKP kódů. Slosování, které zajišťuje společnost Sazka, proběhlo prostřednictvím certifikovaného generátoru náhodných čísel (tzv. RNG). Ministerstvo financí dohlíželo na slosování i pomocí dalších kontrolních nástrojů, jako je např. osobní přítomnost 2 zástupců rezortu u slosování. Slosování proběhlo v naprostém pořádku.
„Všem dnešním výhercům Účtenkovky gratuluji a těm, kteří nevyhráli, přeji hodně štěstí v dalším slosování 15. prosince,“ říká ministr financí Ivan Pilný. „Zájem o Účtenkovku byl enormní, takže i při počtu výher přesahujícím 21 000 byla dnes matematická realita neúprosná. Pokud se naplní známé rčení, tak půl milionu lidí bude mít štěstí v lásce. To je také dobrá zpráva pro státní rozpočet,“ usmívá se Ivan Pilný.
Budou-li výherci hlavních pěti výher souhlasit, budou jim výhry předány formou dárkového šeku při slavností příležitosti. Více informací na webu www.uctenkovka.cz.
Dokumenty ke stažení
Doporučované
- Publikováno Doporučeno 163 Kompenzační bonus pro podnikatele
- Publikováno Doporučeno 127 Jednotný dotační portál
- Publikováno Doporučeno 102 Struktura a vývoj státního dluhu
- Publikováno Doporučeno 67 RISPF
- Publikováno Doporučeno 55 Daňový kalendář
Nejčtenější
- Publikováno Přečteno 5363524 Realizované transakce pro rok 2021
- Publikováno Přečteno 1317319 RISPF
- Publikováno Přečteno 1242654 Realizované transakce pro rok 2022
- Publikováno Přečteno 941880 Daňové tiskopisy
- Publikováno Přečteno 927796 Jednotný dotační portál