Novinky

Akciová společnost MERO hledá zkušeného manažera

oddělení 7401 - Komunikace s médii
oddělení 7401 - Komunikace s médii

Vydáno

  • Personalistika MF
  • MERO společnost
  • Ministerstvo financí

Ministerstvo financí vyhlašuje výběrové řízení na pozici člena v tříčlenném představenstvu společnosti MERO ČR, a.s. Vhodnou kvalifikací pro uchazeče je zkušenost v oblasti přepravy a skladování ropy a zkušenost s koncipováním strategických plánů a podnikatelských záměrů pro delší časové období v rámci celkového řízení společnosti. Nezbytnými předpoklady je dobrá znalost světového jazyka, výborné organizační, komunikační a prezentační dovednosti či vysoká výkonnost.

Funkční období člena představenstva je čtyřleté, pracoviště se nachází v Kralupech nad Vltavou. Úspěšný uchazeč se bude v rámci představenstva podílet na řízení společnosti MERO, a.s. dle schválených finančních, obchodních a investičních plánů. Dále se bude podílet na realizaci strategie společnosti definované jediným akcionářem, zastupovat společnost na jednání s obchodními partnery a koordinovat a dohlížet na klíčové procesy ve společnosti s cílem jejich optimalizace a zvyšování efektivity.

MERO (MEzinárodní ROpovody) je akciová společnost strategického významu, stoprocentně vlastněná státem, ve které akcionářská práva státu vykonává Ministerstvo financí.

Dokumenty ke stažení

Doporučované

Nejčtenější