CZ EN

EBRD vypsala výběrové řízení na projekt technické asistence v Kyrgizstánu

Evropská banka pro obnovu a rozvoj (EBRD) aktuálně vypsala výběrové řízení na projekt technické asistence v Kyrgyzstánu v oblasti vodohospodářství (Togtogul Water Sub – Project – Feasibility Study, Kyrgyz Republic, 280 000 €).Projekt je financován z bilaterálního českého ODA Fondu u EBRD.

Bližší informace naleznete na internetových stránkách EBRD.

Základní informace k pravidlům ODA Fondu:

  • Český Fond se soustředí na poskytování technické asistence v zemích, které jsou příjemcem ODA (oficiální rozvojové pomoci), se záměrem posílení a upevnění obchodních vazeb českých subjektů, jejich aktivního zapojení do projektů EBRD na základě úspěšného výběrového řízení;
  • O projekty se mohou ucházet výhradně české subjekty;
  • Český subjekt může vystupovat v projektech financovaných z ODA Fondu jako hlavní partner pouze dvakrát. Poté pokud se chce dále o projekty ucházet, musí vytvořit konsorcium, ve kterém vedoucí roli přenechá jinému českému subjektu

V případě dotazů kontaktujte paní Dagmar Silnou (český poradce pro podnikatelský sektor, EBRD, SilnaD@ebrd.com) nebo paní Pavlu Knotkovou (Ministerstvo financí ČR, pavla.knotkova@mfcr.cz).

Zobrazit formulář

Kontaktní formulář

Toto pole nevyplňujte!!!

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA a platí tyto zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.