CZ EN

Vzory příkazových bloků

Vzory příkazových bloků na pokuty na místě nezaplacené, na pokuty na místě zaplacené a na peněžité záruky za splnění povinnosti.

Příkazové bloky na pokuty na místě nezaplacené obsahují 20 trojlistů (část A, B, C), přičemž část A bloku je určena správnímu orgánu, část B je vydávána při uložení pokuty příkazem na místě obviněnému/osobě jednající za obviněného a část C bloku je určena správnímu orgánu (pozor – změna oproti pokutovým blokům!). Jednotlivé trojlisty mají shodné evidenční číslo.

Příkazové bloky na pokuty na místě zaplacené obsahují 20 dvoulistů (část A, B), přičemž část A bloku je určena správnímu orgánu a část B bloku je vydávána při uložení pokuty příkazem na místě obviněnému/osobě jednající za obviněného (pozor – změna oproti pokutovým blokům!). Jednotlivé dvoulisty mají shodné evidenční číslo.

Příkazové bloky na peněžité záruky za splnění povinnosti obsahují 20 dvoulistů (část A, B), přičemž část A bloku je určena správnímu orgánu a část B bloku je vydávána při uložení peněžité záruky za splnění povinnosti příkazem na místě obviněnému/podezřelému/osobě jednající za obviněného/podezřelého. Jednotlivé dvoulisty mají shodné evidenční číslo.

Vzory příkazových bloků jsou opatřeny ochrannými prvky pro zamezení jejich možného falšování nebo zneužití a pro jejich výrobu je použit mj. samopropisovací papír.

Dokumenty ke stažení

Zobrazit formulář

Kontaktní formulář

Toto pole nevyplňujte!!!

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA a platí tyto zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.