CZ EN

Jak to bylo s interpelací na „seznam slibů“

Reakce na: Seznam Babišových slibů neexistuje, přiznala Schillerová
Zdroj: Týden.cz | Datum: 20.12.2018, 11:12

Ráda bych uvedla na pravou míru dezinterpretaci mé odpovědi na interpelaci poslankyně V. Kovářové. Zatímco sněmovna 20.12. dopoledne debatovala o historicky prvním Národním plánu investic, který již byl připraven MMR, paní poslankyně mě požádala, abych jí předložila jakýsi neurčitý „seznam slibů pana premiéra“. Nevím, co měla paní poslankyně na mysli, žádný takový seznam pochopitelně neexistuje. Mám dojem, že paní poslankyně mou odpověď pochopila, neboť jsme následně již opět pokračovali v diskuzi o Národním plánu investic. Ten představuje průlomovou vizi, v rámci níž se bude příslušná rada vlády zabývat prioritami veřejného sektoru v oblasti investic, včetně jejich financování z národních i evropských zdrojů, a to nad rámec jednoho volebního období.

Dovozovat na základě této diskuze nadpis článku, dle kterého „Schillerová přiznala…“ je naprostým nepochopením celého kontextu.

Alena Schillerová

Vyplnit žádost

Kontaktní formulář

Toto pole nevyplňujte!!!

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA a platí tyto zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.