CZ EN

Účtenkovka končí. V dubnu bude poslední slosování

Jubilejní třicáté slosování Účtenkovky, které proběhne 15. dubna 2020, bude zároveň posledním. Ministerstvo financí v souvislosti s nouzovým stavem a s ním související změnou rozpočtových priorit přistoupilo ke zrušení účtenkové loterie. Do posledního slosování můžete registrovat účtenky vystavené do konce března, účtenky s pozdějším datem už registrovat nepůjde. Zrušení Účtenkovky je sice neplánovaným, ale v nynější mimořádné situaci nevyhnutelným krokem.

Svůj hlavní účel Účtenkovka splnila. Od začátku byla považována za dočasný nástroj, který má podpořit efektivitu elektronické evidence tržeb. Jejím smyslem je motivovat zákazníky k přebírání účtenek, coby standardu běžného v nejvyspělejších zemích, což se podařilo. Za celou dobu fungování Učtenkovky se do hry zapojilo 1,1 milionu lidí, kteří doposud zaregistrovali přes 463 milionů účtenek. Do slosování bylo následně zařazeno celkem více než 404 milionů účtenek. Během dosavadních 29 slosování bylo na výhrách rozděleno 156 milionů korun.

Děkujeme všem za účast a přejeme hodně štěstí v posledním slosování!

Zobrazit formulář

Kontaktní formulář

Toto pole nevyplňujte!!!

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA a platí tyto zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.