CZ EN

Ministerstvo financí zveřejňuje závěrečnou zprávu mise MMF v ČR (květen 2013)

Ministerstvo financí zveřejňuje závěrečnou zprávu mise Mezinárodního měnového fondu, která se uskutečnila v České republice v květnu 2013.

Jednalo se o každoroční povinnou misi podle článku IV. Stanov MMF, která se uskutečňuje ve všech členských zemích. Úkolem mise dle článku IV je hodnocení vývoje v oblasti fiskální, monetární, vývoje finančního sektoru a strukturálních změn. Jejím cílem je poskytnout pohled na ekonomiku členského státu zvenčí.

Na závěr mise tým MMF zpracoval stručnou zprávu "Concluding Statement“, která byla prezentována na tiskové konferenci. Prezentaci zprávy provedli účastníci mise MMF pod vedením pana Masanori Yoshidy, vedoucího mise.

Závěrečná zpráva MMF - "Concluding Statement" (anglická verze)

 Czech Republic - 2013 Article IV Consultation Concluding Statement - May 20, 2013 ("Concluding Statement“) (.PDF, 36 kB)

  • Zdroj: MF - 58 - odbor Mezinárodní vztahy, 5802 - odd. Mezinárodní organizace a bilaterální vztahy mimo EU, Czech Republic - 2013 Article IV Consultation Concluding Statement - May 20, 2013 ("Concluding Statement“) - ke stažení ve formátu PDF (anglická verze), publikováno 20. května 2013

 

Záznam z tiskové konference:

.

Dokumenty ke stažení

Zobrazit formulář

Kontaktní formulář