CZ EN

Materiály na jednání vlády 18. září 2013

Bod č. 2:
Návrh zákona o státním rozpočtu České republiky na rok 2014 včetně rozpočtové dokumentace

Ministerstvo financí předkládá vládě návrh zákona o státním rozpočtu na rok 2014. Jeho parametry by měly zajistit, že deficit vládního sektoru nepřesáhne 3 % HDP.


Bod č. 14
Rozhodnutí o privatizaci podle § 10 odst. 1 zákona č. 92/1991 Sb., o podmínkách převodu majetku státu na jiné osoby, ve znění pozdějších předpisů (materiál č. 252)

Ministerstvo financí předkládá vládě souhrnný materiál, který navrhuje na část majetku, s kterým je příslušný hospodařit ÚZSVM, na část majetku, s nímž má právo hospodařit Správa železniční dopravní cesty, státní organizace a na část majetku, s nímž má příslušnost hospodařit Státní veterinární správa, privatizaci formou přímých prodejů předem určeným nabyvatelům za dohodnuté kupní ceny.

Dohodnuté kupní ceny byly stanoveny minimálně ve výších cen v čase a místě obvyklých, zjištěných na základě soudními znalci vypracovaných znaleckých posudků nebo byly kupní ceny stanoveny dle cenové mapy stavebních pozemků Magistrátu hl. m. Prahy a tyto byly potvrzeny Cenovým odborem ÚZSVM jako ceny v čase a místě obvyklé.

Zobrazit formulář

Kontaktní formulář

Toto pole nevyplňujte!!!

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA a platí tyto zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.