Novinky

Komunikační parametry pro Playground

odbor 73 - Procesní agendy a regulace hazardu
odbor 73 - Procesní agendy a regulace hazardu

Vydáno

  • Zákon o hazardních hrách
  • Hazardní hry
  • Reportingová vyhláška
  • Soukromý sektor

Za účelem snadnější implementace reportingové vyhlášky a možnosti využití Playgroundu (veřejného testovacího rozhraní) se zveřejňují komunikační parametry, tedy údaje nutné k technickému zabezpečení poskytování automatizovaného přístupu orgánu vykonávajícího dozor pro Playground (veřejné testovací rozhraní).

Playground (veřejné testovací rozhraní) je provozován pod identitou SPCSS (Státní pokladna Centrum sdílených služeb, s.p.) v roli testovacího "orgánu vykonávajícího dozor".

Přístup k potvrzovacím balíčkům a aplikacím je možný pouze s použitím registrovaného autentizačního certifikátu provozovatele.

Certifikáty orgánu vykonávajícího dozor pro Playground jsou v připojených souborech v několika formátech.

Autoritativní souhrn komunikačních parametrů SPCSS je rovněž poskytnut v připojeném souboru (obsahuje soubory ve formátu .json a ve formátu .json.p7s - verze zapečetěná uznávanou pečetí SPCSS - ochrana proti podvržení):

Jméno souboru je sha256:hexhash json souboru před podpisem. Následující publikované sady komunikačních parametrů budou vždy obsahovat hash předchozí konfigurace a budou podepsány poslední platnou uznávanou pečetí, tak je spolu zaručena ověřitelnost sekvence publikovaných komunikačních parametrů.

 

Doporučované

Nejčtenější