Novinky

Volná místa

Aktuální nabídka volných služebních a pracovních míst Ministerstva financí.

ilustrace
Typ
Platová třída
Sekce MF
Stupeň vedení
Místo působiště
Stupeň vzdělání
Období

Celkem 7 stránek pro témata Služební poměr

Vydáno

Služební místo ministerský rada v odboru 30 – Personální

Státní tajemník v Ministerstvu financí vyhlašuje výběrové řízení na služební místo ministerský rada, FM 3111, v odboru 30 – Personální, odd. 3004 – Platové a hodnocení, v oboru služby: 63. Organizační věci státní služby a správa služebních vztahů státních zaměstnanců, příslušníků bezpečnostních sborů a vojáků, se služebním působištěm Praha.

Vydáno

Služební místo vrchní ministerský rada v odboru 30 – Personální

Státní tajemník v Ministerstvu financí vyhlašuje výběrové řízení na služební místo vrchní ministerský rada, FM 9098, v odboru 30 – Personální, odd. 3003 – Systemizace, výběrová řízení a PIS, v oboru služby: 63 - Organizační věci státní služby a správa služebních vztahů státních zaměstnanců, příslušníků bezpečnostních sborů a vojáků se služebním působištěm Praha.

Vydáno

Služební místo vrchní ministerský rada – vedoucí oddělení v odboru 14 – Rozpočtová politika společensky významných odvětví

Státní tajemník v Ministerstvu financí vyhlašuje výběrové řízení na služební místo vrchní ministerský rada – vedoucí oddělení, FM 1973, v odboru 14 – Rozpočtová politika společensky významných odvětví, odd. 1401 – Sociální věci, zaměstnanost a podpora nestátních subjektů, v oboru služby: 1. Finance se služebním působištěm Praha.

Vydáno

Služební místo vrchní ministerský rada – vedoucí oddělení v odboru 25 – Strategie daňové politiky, spolupráce a správy

Státní tajemník v Ministerstvu financí vyhlašuje výběrové řízení na služební místo vrchní ministerský rada – vedoucí oddělení, FM 2708, v odboru 25 – Strategie daňové politiky, spolupráce a správy, odd. 2501 – Daňové analýzy, v oborech služby: 1. Finance, 2. Daně, poplatky a jiná obdobná peněžitá plnění a hazardní hry se služebním působištěm Praha.

Vydáno

Služební místo vrchní ministerský rada v odboru 72 – Státní majetek

Státní tajemník v Ministerstvu financí vyhlašuje výběrové řízení na služební místo vrchní ministerský rada, FM 2126, v odboru 72 – Státní majetek, odd. 7201 - Právní podpora a majetkové, v oborech služby: 4. Hospodaření s majetkem státu a jeho privatizace, 22. Legislativa a právní činnost se služebním působištěm Praha.

Vydáno

Služební místo ministerský rada v odboru 45 – Realizace ekologických závazků vzniklých při privatizaci

Státní tajemník v Ministerstvu financí vyhlašuje výběrové řízení na služební místo ministerský rada, FM 2113, v odboru 45 – Realizace ekologických závazků vzniklých při privatizaci, odd. 4501 – Příprava realizace ekologických závazků, v oborech služby: 4. Hospodaření s majetkem státu a jeho privatizace, 37. Veřejné investování a zadávání veřejných zakázek se služebním působištěm Praha.