Novinky

Volná místa

Aktuální nabídka volných služebních a pracovních míst Ministerstva financí.

ilustrace
Typ
Platová třída
Sekce MF
Stupeň vedení
Místo působiště
Stupeň vzdělání
Období

Celkem 5 stránek pro témata Služební poměr

Vydáno

Služební místo vrchní ministerský rada v odboru 32 - Daňová legislativa

Státní tajemník v Ministerstvu financí vyhlašuje výběrové řízení na služební místo vrchní ministerský rada FM 2783, v odboru 32 - Daňová legislativa, odd. 3204 - Legislativa příjmových daní, v oborech služby: 2. Daně, poplatky a jiná obdobná peněžitá plnění a hazardní hry, 22. Legislativa a právní činnost se služebním působištěm Praha.

Vydáno

Služební místo vrchní ministerský rada v odboru 18 – Nepřímé daně

Státní tajemník v Ministerstvu financí vyhlašuje výběrové řízení na služební místo vrchní ministerský rada, FM 1912, v odboru 18 – Nepřímé daně, odd. 1802 - Spotřební daně, v oborech služby: 2. Daně, poplatky a jiná obdobná peněžitá plnění a hazardní hry, 5. Finanční a ekonomická spolupráce se zahraničím se služebním působištěm Praha.

Vydáno

Služební místo vrchní ministerský rada v odboru 18 – Nepřímé daně

Státní tajemník v Ministerstvu financí vyhlašuje výběrové řízení na služební místo vrchní ministerský rada, FM 328, v odboru 18 – Nepřímé daně, odd. 1801 – Daň z přidané hodnoty, v oborech služby: 5. Finanční a ekonomická spolupráce se zahraničním, 2. Daně, poplatky a jiná obdobná peněžitá plnění se služebním působištěm Praha.