Novinky

Volná místa

Aktuální nabídka volných služebních a pracovních míst Ministerstva financí.

ilustrace
Typ
Platová třída
Sekce MF
Stupeň vedení
Místo působiště
Stupeň vzdělání
Období

Celkem 6 stránek pro témata Služební poměr

Vydáno

Služební místo ministerský rada – auditor/auditorka se zaměřením na audit prostředků ESIF v odboru 52 – Auditní orgán

Státní tajemník v Ministerstvu financí vyhlašuje výběrové řízení na služební místo ministerský rada – auditor/auditorka se zaměřením na audit prostředků ESIF, FM 2930, v odboru 52 – Auditní orgán, odd. 5209 – Audit OP Z a OP PPR, v oborech služby: 3. Audit, 38. Společné evropské politiky podpory a pomoci, evropské strukturální, investiční a obdobné fondy se služebním působištěm Praha.

Vydáno

Služební místo vrchní ministerský rada – specialista/ka v oblasti IT se zaměřením na audit dotačních prostředků poskytovaných EU v rámci politiky soudržnosti (ESIF) v odboru 52 – Auditní orgán

Státní tajemník v Ministerstvu financí vyhlašuje výběrové řízení na služební místo vrchní ministerský rada – specialista/ka v oblasti IT se zaměřením na audit dotačních prostředků poskytovaných EU v rámci politiky soudržnosti (ESIF), FM 2826, v odboru 52 – Auditní orgán, oddělení 5203 – Koordinace auditů ESIF, v oborech služby: 3. Audit, 28. Informační a komunikační technologie, 38. Společné evropské politiky podpory a pomoci a evropské strukturální, investiční a obdobné fondy se služebním působištěm Praha.