Novinky

Volná místa

Aktuální nabídka volných služebních a pracovních míst Ministerstva financí.

ilustrace
Typ
Platová třída
Sekce MF
Stupeň vedení
Místo působiště
Stupeň vzdělání
Období

Vydáno

Služební místo vrchní ministerský rada v odboru 32 – Daňová legislativa

Státní tajemník v Ministerstvu financí vyhlašuje výběrové řízení na služební místo vrchní ministerský rada, FM 2780, v odboru 32 – Daňová legislativa, odd. 3204 – Legislativa příjmových daní, v oborech služby: 2. Daně, poplatky a jiná obdobná peněžitá plnění a hazardní hry, 22. Legislativa a právní činnost se služebním působištěm Praha.

Vydáno

Služební místo ministerský rada v odboru 39 – Správní činnosti

Státní tajemník v Ministerstvu financí vyhlašuje výběrové řízení na služební místo ministerský rada, FM 2746, v odboru 39 – Správní činnosti, odd. 3902 – Správní činnosti v oblasti daní, cel a hazardních her II, v oborech služby: 2. Daně, poplatky a jiná obdobná peněžitá plnění a hazardní hry, 22. Legislativa a právní činnost se služebním působištěm Praha.

Vydáno

Služební místo ministerský rada v odboru 66 – Veřejné zakázky

Státní tajemník v Ministerstvu financí vyhlašuje výběrové řízení na služební místo ministerský rada, FM 1685, v odboru 66 – Veřejné zakázky, odd. 6602 – Realizace veřejných zakázek, v oboru služby: 37. Veřejné investování a zadávání veřejných zakázek se služebním působištěm Praha.

Vydáno

Služební místo vrchní ministerský rada v odboru 14 – Rozpočtová politika společensky významných odvětví

Státní tajemník v Ministerstvu financí vyhlašuje výběrové řízení na služební místo vrchní ministerský rada, FM 909, v odboru 14 – Rozpočtová politika společensky významných odvětví, odd. 1404 – Zdravotnictví a veřejné zdravotní pojištění, v oborech služby: 1. Finance, 22. Legislativa a právní činnost se služebním působištěm Praha.

Vydáno

Služební místo vrchní ministerský rada v odboru 25 – Strategie daňové politiky, spolupráce a správy

Státní tajemník v Ministerstvu financí vyhlašuje výběrové řízení na služební místo vrchní ministerský rada, FM 3209, v odboru 25 – Strategie daňové politiky, spolupráce a správy, odd. 2503 – Mezinárodní daňová a celní spolupráce, v oborech služby: 2. Daně, poplatky a jiná obdobná peněžitá plnění a hazardní hry, 22. Legislativa a právní činnost se služebním působištěm Praha.

Vydáno

Služební místo ministerský rada v odboru 17 – Kontrola

Státní tajemník v Ministerstvu financí vyhlašuje výběrové řízení na služební místo ministerský rada, FM 3657, v odboru 17 – Kontrola, odd. 1707 – Veřejnosprávní kontrola: Regionální pracoviště III., v oboru služby: 3. Audit se služebním působištěm Jihlava.

Vydáno

Služební místo vrchní ministerský rada v odboru 25 – Strategie daňové politiky, spolupráce a správy

Státní tajemník v Ministerstvu financí vyhlašuje výběrové řízení na služební místo vrchní ministerský rada, FM 2710, v odboru 25 – Strategie daňové politiky, spolupráce a správy, odd. 2503 – Mezinárodní daňová a celní spolupráce, v oborech služby: 2. Daně, poplatky a jiná obdobná peněžitá plnění a hazardní hry, 5. Finanční a ekonomická spolupráce se zahraničním se služebním působištěm Praha.