Novinky

Volná místa

Aktuální nabídka volných služebních a pracovních míst Ministerstva financí.

ilustrace
Typ
Platová třída
Sekce MF
Stupeň vedení
Místo působiště
Stupeň vzdělání
Období

Vydáno

Služební místo vrchní ministerský rada v odboru 58 – Mezinárodní vztahy

Státní tajemník v Ministerstvu financí vyhlašuje výběrové řízení na služební místo vrchní ministerský rada, FM 3480, v odboru 58 – Mezinárodní vztahy, odd. 5804 – Centrum pro zahraniční pomoc - příprava a koordinace, v oboru služby: 5. Finanční a ekonomická spolupráce se zahraničím se služebním působištěm Praha.

Vydáno

Služební místo vrchní ministerský rada – auditor/auditorka se zaměřením na auditní činnosti při ověřování finanční podpory ESIF v odboru 52 – Auditní orgán

Státní tajemník v Ministerstvu financí vyhlašuje výběrové řízení na služební místo vrchní ministerský rada – auditor/auditorka se zaměřením na auditní činnosti při ověřování finanční podpory ESIF, FM 2798, v odboru 52 – Auditní orgán, v oborech služby: 3. Audit, 38. Společné evropské politiky podpory a pomoci, evropské strukturální, investiční a obdobné fondy se služebním působištěm Praha.

Vydáno

Služební místo vrchní ministerský rada v odboru 53 - Záležitosti Evropské unie

Státní tajemník v Ministerstvu financí vyhlašuje výběrové řízení na služební místo vrchní ministerský rada, FM 1651, v odboru 53 - Záležitosti Evropské unie, odd. 5304 - Evropské a mezinárodní právo, v oborech služby: 5. Finanční a ekonomická spolupráce se zahraničím, 22. Legislativa a právní činnost se služebním působištěm Praha.

Vydáno

Služební místo vrchní ministerský rada v odboru 17 - Kontrola

Státní tajemník v Ministerstvu financí vyhlašuje výběrové řízení na služební místo vrchní ministerský rada FM 3123, v odboru 17 - Kontrola, odd. 1706 - Veřejnosprávní kontrola: Regionální pracoviště I., v oboru služby: 3. Audit se služebním působištěm Praha.

Vydáno

Služební místo vrchní ministerský rada v odboru 23 - Finanční

Státní tajemník v Ministerstvu financí vyhlašuje výběrové řízení na služební místo vrchní ministerský rada, FM 507, v odboru 23 - Finanční, odd. 2302 - Správa programů kapitoly MF, v oboru služby: 1. Finance se služebním působištěm Praha.

Vydáno

Služební místo vrchní ministerský rada v odboru 70 - Strategické řízení rozvoje ICT resortu a kybernetická bezpečnost

Státní tajemník v Ministerstvu financí vyhlašuje výběrové řízení na služební místo vrchní ministerský rada FM 3613, v odboru 70 - Strategické řízení rozvoje ICT resortu a kybernetická bezpečnost, odd. 7001 - Strategické řízení ICT resortu MF, v oboru služby: 28. Informační a komunikační technologie se služebním působištěm Praha.

Vydáno

Služební místo vrchní ministerský rada v odboru 15 – Příjmové daně

Státní tajemník v Ministerstvu financí vyhlašuje výběrové řízení na služební místo vrchní ministerský rada, FM 1830, v odboru 15 – Příjmové daně, odd. 1501 – Daň z příjmů právnických osob, v oboru služby: 2. Daně, poplatky a jiná obdobná peněžitá plnění a hazardní hry se služebním působištěm Praha.