Novinky

Volná místa

Aktuální nabídka volných služebních a pracovních míst Ministerstva financí.

ilustrace
Téma
Období

Vydáno

Služební místa vrchní ministerský rada – právník/právnička pro odbornou podporu auditu prostředků poskytovaných v rámci politiky soudržnosti EU, v odboru 52 – Auditní orgán

Státní tajemník v Ministerstvu financí vyhlašuje společné výběrové řízení na služební místa vrchní ministerský rada – právník/právnička pro odbornou podporu auditu prostředků poskytovaných v rámci politiky soudržnosti EU, FM 2775 a FM 2788, v odboru 52 – Auditní orgán, odd. 5201 – Metodicko-právní podpora AO a OP TP, v oborech služby: 3. Audit, 29. Legislativa a právní činnost, 47. Společné evropské politiky podpory a pomoci, evropské strukturální investiční a obdobné fondy se služebním působištěm Praha.

Vydáno

Služební místo vrchní ministerský rada - vedoucí oddělení v odboru 53 – Záležitosti Evropské unie

Státní tajemník v Ministerstvu financí vyhlašuje výběrové řízení na služební místo vrchní ministerský rada – vedoucí oddělení, FM 1988, v odboru 53 – Záležitosti Evropské unie, odd. 5304 – Evropské a mezinárodní právo, v oborech služby: 5. Finanční a ekonomická spolupráce se zahraničím, 29. Legislativa a právní činnost se služebním působištěm Praha.

Vydáno

Služební místo vrchní ministerský rada v odboru 16 – Cenová politika

Státní tajemník v Ministerstvu financí vyhlašuje výběrové řízení na služební místo vrchní ministerský rada, FM 3434, v odboru 16 – Cenová politika, odd. 1604 – Cenová kontrola v oboru vodovodů a kanalizací, v oboru služby:
1. Finance se služebním působištěm Praha.

Vydáno

Služební místo vrchní ministerský rada v odboru 16 – Cenová politika

Státní tajemník v Ministerstvu financí vyhlašuje výběrové řízení na služební místo vrchní ministerský rada, FM 3515, v odboru 16 – Cenová politika, odd. 1604 Cenová kontrola v oboru vodovodů a kanalizací, v oboru služby:
1. Finance se služebním působištěm Praha.

Vydáno

Služební místo vrchní ministerský rada v odboru 16 – Cenová politika

Státní tajemník v Ministerstvu financí vyhlašuje výběrové řízení na služební místo vrchní ministerský rada, FM 3433, v odboru 16 – Cenová politika, odd. 1604 Cenová kontrola v oboru vodovodů a kanalizací, v oborech služby:
1. Finance a 29. Legislativa a právní činnost se služebním působištěm Praha.

Vydáno

Služební místo ministerský rada v odboru 48 - Kancelář státního tajemníka

Státní tajemník v Ministerstvu financí vyhlašuje výběrové řízení na služební místo ministerský rada, FM 3607, v odboru 48 - Kancelář státního tajemníka, odd. 4802 - Organizační a ochrany osobních údajů, v oborech služby: 36. Informační a komunikační technologie, 76. Ochrana osobních údajů se služebním působištěm Praha.

Vydáno

Služební místo vrchní ministerský rada v odboru 48 – Kancelář státního tajemníka

Státní tajemník v Ministerstvu financí vyhlašuje výběrové řízení na služební místo vrchní ministerský rada, FM 3355, v odboru 48 – Kancelář státního tajemníka, odd. 4802 – Organizační a ochrany osobních údajů, v některém z uvedených oborů služby: 29. Legislativa a právní činnost, 76. Ochrana osobních údajů se služebním působištěm Praha.

Vydáno

Služební místo vrchní ministerský rada v odboru 48 – Kancelář státního tajemníka

Státní tajemník v Ministerstvu financí vyhlašuje výběrové řízení na služební místo vrchní ministerský rada, FM 3606, v odboru 48 – Kancelář státního tajemníka, odd. 4802 – Organizační a ochrany osobních údajů, v některém z uvedených oborů služby: 29. Legislativa a právní činnost, 76. Ochrana osobních údajů se služebním působištěm Praha.