Novinky

Informace k centralizovaným VZ

odbor 66 - Veřejné zakázky
odbor 66 - Veřejné zakázky

Vydáno

  • Ministerstvo financí
  • Veřejná zakázka
  • Veřejný sektor
  • Hospodaření resortu
  • Hospodaření vládního sektoru
  • Centralizované zadávání veřejných zakázek
  • Společný nákup
Aktualizováno 16. 9. 2022 9:30
  • Aktualizace obsahu

Informace o aktuálně připravovaných veřejných zakázkách, k nimž je možné se připojit, a o již probíhajících centralizovaných veřejných zakázkách

Stav k 16. 9. 2022:

Notebooky a stolní počítače

Ministerstvo financí aktuálně neplánuje centrální nákup výpočetní techniky.

Osobní automobily

Ve druhé polovině roku 2021 Ministerstvo financí jakožto centrální zadavatel uzavřelo celkem 14 rámcových dohod na nákup vozidel s běžným pohonem a pohonem na CNG. V první polovině roku 2022 Ministerstvo financí jakožto centrální zadavatel uzavřelo celkem 4 rámcové dohody na nákup vozidel s plug-in hybridním pohonem. Příručky pro odběratele sloužící jako podklad pro učinění objednávky z rámcových dohod byly odeslány pověřujícím zadavatelům a jsou rovněž uveřejněny na webových stránkách Ministerstva financí zde. Po dobu možnosti realizace čerpání vozidel z rámcových dohod Ministerstvo financí nepředpokládá realizaci veřejných zakázek na kategorie vozidel pokryté rámcovými dohodami.

Ministerstvo financí informovalo všechny pověřující zadavatele u rámcové dohody pro kategorii 1B, že dne 6. 5. 2022 byla uzavřena dohoda o ukončení rámcové dohody, a to s ohledem na ukončení výroby modelu Škoda Fabia Combi ke konci roku 2022. Sběr požadavků u dalšího centrálního nákupu pro kategorii 1B (a zřejmě i pro kategorii 1A) plánuje Ministerstvo financí zahájit v následujících týdnech.

Centrální nákup elektromobilů

  • Kategorie 1 EV - rámcová dohoda byla uzavřena dne 9. 9. 2022 a následně uveřejněna v Registru smluv zde. Příručky pro odběratele sloužící jako podklad pro učinění objednávky z rámcových dohod byly odeslány pověřujícím zadavatelům a jsou rovněž uveřejněny na webových stránkách Ministerstva financí zde.
  • Kategorie 2 EV - rámcová dohoda byla uzavřena dne 9. 9. 2022 a následně uveřejněna v Registru smluv zde. Příručky pro odběratele sloužící jako podklad pro učinění objednávky z rámcových dohod byly odeslány pověřujícím zadavatelům a jsou rovněž uveřejněny na webových stránkách Ministerstva financí zde.

Po dobu možnosti realizace čerpání elektromobilů z rámcových dohod Ministerstvo financí nepředpokládá realizaci dalších veřejných zakázek

V případě potřeby dalších informací se obracejte na e-mail verejne.zakazky@mfcr.cz.

Doporučované

Nejčtenější