Novinky

Základní informace

oddělení 5801 - Centrum pro zahraniční pomoc - realizace, monitorování a hodnocení
oddělení 5801 - Centrum pro zahraniční pomoc - realizace, monitorování a hodnocení

Vydáno

  • Zahraničí EHP
  • Soutěž
  • Norsko
  • Keška
Aktualizováno 8. 3. 2012

O soutěži

Chcete poznat neobjevené krásy Česka a dostat se přitom až do Norska? Nyní máte možnost! Ministerstvo financí České republiky – Národní kontaktní místo pro Finanční mechanismy EHP/Norska ve spolupráci s Velvyslanectvím Norského království organizuje geocachingovou soutěž, která Vás provede po méně známých místech českých luhů a hájů a nakonec můžete skončit až na norských stezkách plných losů a trollů.

Co pro to udělat? Stačí navštívit šest vybraných památek v České republice, složit slovo z jednotlivých písmen ukrytých uvnitř kešek a zaslat ho na náš email. V dubnu 2012 proběhne slosování a kromě týdenního pobytu pro dvě osoby na horské chatě v Norsku můžete vyhrát třeba večeři v luxusní restauraci Kampa Park, kuchařský kurz nebo teplé norské svetry pro tuhé zimní večery.

Soutěž je pro rodiny s dětmi, osamělé poutníky, zkušené i nezkušené „kačery“, zkrátka pro každého, kdo rád cestuje a má soutěžního ducha.

Vyluštěné slovo posílejte na email soutez-Norsko@mfcr.cz. Malá nápověda pro bezradné luštitele, výherní slovo se tematicky váže k Norskému království a jeho historii.

Dotazy

Často kladené dotazy

Před položením dotazu si prosím přečtěte pravidla soutěže.

Na této stránce naleznete nejčastěji pokládané dotazy, které budou v průběhu soutěže doplňovány.

Jak keška vypadá?

Jednotlivé kešky jsou malé bílé plastové kelímky, ve kterých naleznete potřebné informace a soutěžní písmeno včetně jeho pořadí ve výherním slově. Až budete mít všechna písmena pohromadě, složíte z nich výherní slovo, které se váže k Norskému království a jeho historii.

Co si mám vzít s sebou na hledání kešky?

Pro nalezení kešky potřebujete znát stručný popis místa, který naleznete na stránkách soutěže v sekci Soutěžní místa. Dříve než vyrazíte, doporučujeme vyhledat místo na některém z mapových portálů (např. http://www.mapy.cz/  ).

Jak se mám chovat při hledání soutěžní kešky?

Při hledání kešky je třeba se chovat nenápadně, tedy tak, aby kolemjdoucí nepoznali, že kešku hledáte. V opačném případě vzbudíte nežádoucí pozornost.

Co mám dělat, až kešku najdu?

Po opsání soutěžního písmene vraťte kešku zpátky na původní místo. Kešku v žádném případě neničte, neměňte její obsah a nikam ji nepřemisťujte.

Co mám dělat v případě, že jsem našel/našla správné místo, ale keška tam není?

Kontaktujte technického organizátora soutěže na čísle 733 643 826, která zajistí okamžitou kontrolu stavu (příp. obnovu) kešky na místě.

Jak se mám do soutěže přihlásit?

Pro účast v soutěži není vyžadována počáteční registrace. Do soutěže se soutěžící přihlašují zasláním e-mailu se správným zněním soutěžního slova a s kontaktními údaji.

Do kdy mohu odpovědi posílat?

Správné znění soutěžního slova je možné zaslat do doby ukončení soutěže, tj. do 16. 4. 2012.

Mohu poslat více odpovědí?

Bohužel ne. Každý soutěžící je oprávněn zaslat pouze jedno znění soutěžního slova.

Co mohu vyhrát?

Hlavní cenou je týdenní pobyt pro dvě osoby na horské chatě v Norsku, dalšími cenami jsou například večeře v luxusní restauraci Kampa Park, kuchařský kurz nebo outdoorové oblečení. (Prolink na stránku s cenami sponzorů) Výherci budou kontaktováni prostřednictvím telefonu a e-mailu.

Kde zjistím další informace?

Pro dotazy k soutěži se můžete obrátit na email: soutez-Norsko@mfcr.cz , nebo telefonní číslo 733 643 826. 

Doporučované

Nejčtenější