Novinky

Vydali jsme

Přehled aktuálně vydaných informací v segmentech veřejného, soukromého a zahraničního sektoru. Nově přidané články.

ilustrace
Sektor
Oblast
Specifické téma
Období

Vydáno

Služební místo vrchní ministerský rada v odboru 35 – Finanční trhy II

Státní tajemník v Ministerstvu financí vyhlašuje výběrové řízení na služební místo vrchní ministerský rada, FM 9032, v odboru 35 – Finanční trhy II, oddělení 3504 – Pojišťovnictví a penzijní produkty, v oboru služby: 7. Finanční trh se služebním působištěm Praha.

Vydáno

Služební místo ministerský rada v odboru 71 – Legislativa a sporné agendy

Státní tajemník v Ministerstvu financí vyhlašuje výběrové řízení na služební místo ministerský rada, FM 3450, v odboru 71 – Legislativa a sporné agendy, oddělení 7103 – Mezinárodní arbitráže a ochrana zahraničních investic, v oboru služby: 5. Finanční a ekonomická spolupráce se zahraničím se služebním působištěm Praha.

Vydáno

Služební místo ministerský rada v sekci 08 – Státní tajemník

Státní tajemník v Ministerstvu financí vyhlašuje výběrové řízení na služební místo ministerský rada, FM 3357, v sekci 08 – Státní tajemník, v oboru služby: 78. Organizační věci státní služby a správa služebních vztahů státních zaměstnanců, příslušníků bezpečnostních sborů a vojáků z povolání se služebním působištěm Praha.

Aktualizováno

Základní informace

Řešení ekologických zátěží vzniklých před privatizací.

Vydáno

Osmé kolo Účtenkovky už zná své výherce

V pátek 15. června proběhlo již osmé slosování Účtenkovky, do kterého 395 tisíc aktivních soutěžících zaregistrovalo celkem 17 312 564 účtenek.

Vydáno

Služební místo vrchní ministerský rada v odboru 17 – Kontrola

Státní tajemník v Ministerstvu financí vyhlašuje výběrové řízení na služební místo vrchní ministerský rada, FM 1753, v odboru 17 – Kontrola, oddělení 1705 – Veřejnosprávní kontrola: Centrální pracoviště, v oboru služby: 3. Audit se služebním působištěm Praha.

Vydáno

Služební místo ministerský rada v odboru 70 – Strategické řízení rozvoje ICT resortu a kybernetická bezpečnost

Státní tajemník v Ministerstvu financí vyhlašuje výběrové řízení na služební místo ministerský rada, FM 3472, v odboru 70 – Strategické řízení rozvoje ICT resortu a kybernetická bezpečnost, oddělení 7001 – Koordinace ICT resortu MF, v oboru služby: 36. Informační a komunikační technologie se služebním působištěm Praha.