Novinky

Vydali jsme

Přehled aktuálně vydaných informací v segmentech veřejného, soukromého a zahraničního sektoru. Nově přidané články.

ilustrace
Sektor
Oblast
Specifické téma
Období

Vydáno

Informativní přehled povolených zařízení - stav k 26.5.2017

Ministerstvo financí, odbor 34 - Státní dozor nad hazardními hrami připravil aktualizovaný informativní přehled technických herních zařízení v České republice, kterým Ministerstvo financí vydalo povolení. Přehled je aktuální k datu 26.5.2017 a celkový počet technických herních zařízení (EMR, IVT, LLS, VHP v kasinech atd.), včetně sázkových her v kasinu evidovaných bez rozdělení na technická a netechnická zařízení, dosahuje 58673 kusů.

Vydáno

Zpravodaj MF - 5/2017

Dokumentační a informační Zpravodaj MF pro vás připravuje oddělení Vnější vztahy a komunikace MF. Aktuální číslo přináší shrnutí nově uvedených informací na internetových stránkách MF za měsíc květen 2017.

  • Z produkce Ministerstva financí upozorňuje na: Stanoviska k cenovým předpisům, Materiály ze semináře na téma „Pomocný konsolidační přehled“, Otázky a odpovědi k zákonu o oceňování majetku a jeho prováděcí vyhlášce, Čtvrtletní informace o pokladním plnění státního rozpočtu v roce 2017 - 1. čtvrtletí, Cenový věstník 05/2017, Finanční správa vychází vstříc veřejně prospěšným poplatníkům a zvyšuje limit pro uplatnění výjimky a další témata.
  • EU a zahraničí: Daňové otázky na jednání Rady ECOFIN, Ministerstvo financí zveřejňuje dokumenty z mise MMF, Švýcarsko poskytlo v letech 2007 - 2017 ČR celkem 2,6 mld. a jiné.
  • Kalendář akcí upozorňuje mimo jiné na: Ministr financí a lidé MF v médiích, Multimédia MF a jiné.