Novinky

Vydali jsme

Přehled aktuálně vydaných informací v segmentech veřejného, soukromého a zahraničního sektoru. Nově přidané články.

ilustrace
Sektor
Oblast
Specifické téma
Období

Vydáno

Služební místa ministerský rada v odboru 17 – Kontrola

Státní tajemník v Ministerstvu financí vyhlašuje společné výběrové řízení na služební místa ministerský rada FM 3174, FM 3143 a FM 3163, v odboru 17 – Kontrola, odd. 1701 – Regionální pracoviště, v oboru služby: 3. Audit se služebním působištěm Praha.

Vydáno

Služební místo ministerský rada v odboru 17 – Kontrola

Státní tajemník v Ministerstvu financí vyhlašuje výběrové řízení na služební místo ministerský rada FM 3194, v odboru 17 – Kontrola, odd. 1701 – Regionální pracoviště, v oboru služby: 3. Audit se služebním působištěm Liberec.

Vydáno

Služební místo vrchní ministerský rada v odboru 17 – Kontrola

Státní tajemník v Ministerstvu financí vyhlašuje výběrové řízení na služební místo vrchní ministerský rada FM 3127, v odboru 17 – Kontrola, odd. 1701 – Regionální pracoviště, v oboru služby: 3. Audit se služebním působištěm Liberec.

Vydáno

Služební místo vrchní ministerský rada - vedoucí oddělení v odboru 20 – Řízení státního dluhu a finančního majetku

Státní tajemník v Ministerstvu financí vyhlašuje výběrové řízení na služební místo vrchní ministerský rada – vedoucí oddělení 2004 – Správa peněžních prostředků státní pokladny a klientská podpora, FM 2512, v odboru 20 – Řízení státního dluhu a finančního majetku, v oboru služby: 1. Finance se služebním působištěm Praha.

Vydáno

Služební místo vrchní ministerský rada - vedoucí oddělení v odboru 15 – Daně z příjmů

Státní tajemník v Ministerstvu financí vyhlašuje výběrové řízení na služební místo vrchní ministerský rada – vedoucí oddělení 1501 – Daň z příjmů právnických osob, FM 2077, v odboru 15 – Daně z příjmů, v oborech služby: 2. Daně, poplatky a jiná obdobná peněžitá plnění, 5. Finanční a ekonomická spolupráce se zahraničím se služebním působištěm Praha.

Aktualizováno

Právní rámce

Aktualizace přehledů právních rámců pro jednotlivé oblasti kapitálového trhu.

Aktualizováno

Seznam neplatných pokutových bloků

Ministerstvo financí publikuje aktualizovaný Přehled odcizených, ztracených a zničených pokutových bloků. Seznam je pravidelně aktualizován.

Aktualizováno

Základní informace

Aktualizace základních informací ke kapitálovému trhu